IndieKicks #141 – pixely na stole

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Hry v 8-bit štýle proste frčia a nie len v digitálnej podobe, ale aj na stoloch v podobe stolových hier, ktoré sú kreslené v tomto štýle.

#1 Boss Monster: The Next Level

Toto je rozšírenie stolovej hry Boss Monster, ktorá sa dá hrať aj ako samostatná hra, čiže nepotrebuješ základný balík. Stávaš sa tu príšorou, ktorá vládne v podzemí. Tvojou úlohou je nalákať k sebe a zabiť, čo najviac hrdinov pomocou rôznyc nástrah. Základný balík bol fundovaný na kickstarteri a neľutujem, že som projekt podporil, hra je zábavná a v peknom 8-bit štýle. Za $25 (+ $15) dostaneš 160 kartičiek a môžes sa začať hrať a za $7 naviac dostneš špeciálne kartičky naviac.

#2 Pixel Glory – Pets Expansion – Pay What You Want

Táto hra má tiež hrdinov a monštrá, ale teraz si na opačnej strane. Stávaš sa mágom, ktorý ide s ostatnými zabiť monštrum a všetky, ktoré stretnú cestou. Ale žiaden z nich to nerobí len pre bezpečie obyvateľov, každý chce slávu, a kto zabije viac beštií, ten má väčšiu slávu, čiže úlohou každého je doraziť beštiu. Každý zasadí nejakú ranu, ale len ten, čo zasadí poslednú, získa slávu. A tentot projekt je zameraný na rozširenie, v ktorom dostaneš zvieratko, ktoré ťa bude sprevádzať. Ale nezúfaj, aj nemáš základný balíček, môžeš si ho kúpiť spolu s rozšírením. Autor sa rozhodol, že si každý môže určiť, koľko zaplatí za rozšírenie (odporúča $8) a základ ponúka so zľavou. Takže všetko môžeš mať za $15 (+ $22) ak si nemôžeš dovoliť ním doporučenú sumu $30 (+ $22).

#3 Pixl Adventure: Dungeon Quest – A Retro Pixel Card Game

A do tretice, 8-botový štýl a hrdinovia a moštrá. Aj keď tu nejde o hrdinstvo a slávu, ale o poklad, proste si chceš uchmatnúť drakov poklad. Hra je pre ľ – 4 hráčov a zaberie 30 – 60 minút. Hru môžeš mať za $18 (+ $12) koncom roka.

Pridaj komentár