IndieKicks #18 – kinematograficko-muzikálový výber

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Asi mám slabosť na crowdfundované filmy, keď sa mi vždy nejaký prekĺzne do výberu. Teraz ich je síce viac, ale jeden fantasy pilot, ďalší sci-fi krátky a jeden historický animák a na uzavretie štandardnej štvorky som našiel Doctor Who muzikál.

Singularity – The Short Film

Krátkych sci-fi filmov sa nedokážem nabažiť. A tu je ďalší, ktorý sa pripravuje. Na Zemi prebieha vojna medzi ľuďmi a vnímajúcimi androidmi. Týmto filmom sa pozrieme na to, ako delta Force bojuje o život prezidenta, keď sa ho snažia zachrániť z rúk androidov. Digitálny download dostaneš za $25.

CHOSIN: An Animated War Film

Vojnový animák inšpirovaný najepickejšou bitkou mariňákov. Dej sa odohráva počas vojny v Kórei, v zime 1950. Na produkcii sa budú podieľať vojnový veteráni spolu s producentmi, čo si tiež prešli svojim na filmovom bojisku. V animáku budú modely skutočných vojakov, napríklad Chestyho Pullera (v USA očividne známy veterán). A opať, celý počin si môžeš digitálne prezrieť za $25, asi v júni 2013.

The Broken Continent – Post Production and Promotion

The Broken Continent ti už možno niečo hovori, toto je ich druhá Kickstarter kampaň, v prvej zbierali peniaze na produkciu. Teraz to potrebujú dokončiť, dotiahnuť efekty a aj informovať širšiu verejnosť. Ak si nestihol/nestihla tomuto webseriálu pomôcť a chceš, teraz máš druhú šancu. Ako odmenu môžeš dostať rôzne buttony, nálepky, plagáty a podobne.

The Doctor Whosical

A niečo, čo nie je tak úplne lokálne a určené pre nás, ale stále poteší fanúšika Doctora Who. Muzikál, čiže sa bude hrať len v USA. Držím im palce, nech to dopadne, čo najlepšie a nám ostáva dúfať, že to niekto natočí, prípadne, že by poskytli scenár a mohol by sa toho chopiť niekto z nášho bližšieho okolia.

Pridaj komentár