IndieKicks #19 – podporiť, či nepodporiť?

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Byť, či nebyť? Či byť bohom, mať vlastných uctievačov, nechať ich budovať? Alebo si budovať vlastné veci na 3D tlačiarni? Či pomôcť budovať ostatným softvér, ktorý mi pomôže? To je otázka dnešných tipov z Kickstarteru.

Project GODUS

Chceš sa hrať na boha, mať vlastných uctievačov, riadiť ich život a všetko okolo? Tak táto indie hra môže byť to pravé pre teba. Na videu máš prototyp, ako by mohla hra vyzerať. Pôvodné video je nižšie na stránke projektu. A plná verzia hry bude dostupná v septembri 2013, momentálne za  £15.

To Be Or Not To Be: That Is The Adventure

Už si hral adventúru alebo niečo, kde sa rozhoduješ a vyberáš si, kam sa bude dej uberať? Čo si to tak skúsiť na Hamletovi? Ryan North vytvoril knihu na podklade Shakespearovho Hamleta, kde si ty vyberieš, ktorá si postava a ako sa rozhodneš v rôznych situáciách. Kniha ponúka desiatky a desiatky dejových línií. No neznie to zaujímavo? Tak rýchlo, kampaň potrvá už len 2 dni. Za $15 je digitálna verzia knihy a za $20 (+$10) dostaneš fyzickú kópiu knihy.

Printrbot jr. : Your kid’s first 3D printer

Už som dlho neprudil s 3D tlačiarňami, tak nech nezabudneš, aký majú úspech na Kickstarteri, tu je ďalšia. Asi najmenšia zo všetkých, projekt je určený pre školy, ale to nikomu nebráni, aby si ju kúpil pre seba. Hlavne je doposiaľ najlacnejšia, čo som videl. Len za $375 (+ $60 poštovné). Ukážky “výrobkov” vyzerajú slušne, asi tak ako pri iných lowcost tlačiarňach.

VLC for the new Windows 8 User Experience (“Metro”)

Komu by sa chcelo len tak upravovať svoju aplikáciu pre Windows 8? Asi nikomu, ani VLC teamu sa moc nechce, tak hľadá používateľov, ktorí by im chceli finančne pomôcť s integráciou prehliadača do W8 prostredia Metro, teda neMETRO deMEnTRO, alebo ako sa to teraz volá. Tak ak používaš W8 a VLC, ukáž to aj ostatným a podpor tento projekt.

Pridaj komentár