IndieKicks #21 – Nightwing, Mario, Otvárač, Osadníci

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Všetkým akčný rok s akčnými projektami na Kickstarteri. Z DC univerza je tu Nightwing, z PC hier Mario Bros. so samopalmi prípadne väčším kalibrom. Na koho je to moc akčné, nech si otvorí fľašu obľúbeného nápoja univerzálnym otváračom a pri tom si môže zahrať Osadníkov.

Nightwing: The Series

Ak si myslíš, že Nightwing je cool a že by o ňom mal byť minimálne seriál. Tu máš možnosť pomôcť s natočením trojdielnej minisérie. Samozrejme nemôžeme čakať kvalitu Nolanovho Batmana, ale aj tak to nie je stratené. Pred pol rokom natočili Danny Shepherd a Jeremy Lee (autori aj tohto projektu) krátky film Batman: Nightwing. A povedali si, že nespravia sequel, pokiaľ nebudú mať prostriedky na kvalitnejší kúsok a tak sú tu. Za $10 dostaneš download kompletnej minisérie v HD. A už majú aj teaser trailer.

Mario Warfare – Let’s Finish This!

Webseriál, ktorý by sa dal nazvať Super Mario meets Call of Duty. Proste akčná verzia Maria, veľa zbraní, výbuchov a dúfam, že kde tu aj nejaký dej. Čakať môžeme niečo v zmysle Modern War Gear Solid, od tých istých tvorcov. Myslím, že sa máme na čo tešiť, aj keď si ešte rok budeme musieť počkať. Ale medzitým za $10 dostaneš prístup k sneak peeks a behind-the-scenes, prípadne, ak chceš viac, tak za $25 (+$3) máš DVDčko, samozrejme až keď to všetko dokončia.

Bottle Grenade – The last opener you will ever need.

Ak nepatríš k tým, ktorí otvoria fľašu piva čímkoľvek, tak ti tento otvárač môže pomôcť. A nie je to len otvárač, ale multitool. Môžeš doň zasadiť nástavce na skrutky, zavesiť si naň kľúče a neviem čo ešte. A nevyzerá práve najhoršie. Ešte je zopár kúskov dostupných od $25 do $33 (+$8 pošta).

Hexels: The completely modular Settlers of Catan game board

Už to bude nejaký ten mesiac, dva, čo som písal o hracej doske pre Osadníkov. Teraz tu je niečo podobné, ešte o niečo skladnejšia “hracia plocha”. O čo ide, len zopár šesťuholníkových doštičiek, ktoré držia pri sebe silou magnetického poľa. Takže sa pri nejakom buchnutí do stola a pod. len tak nerozpoja a vaša hracia plocha ostane pohromade. Sada pre 3-4 hráčov stojí $35 (+ $12).

Pridaj komentár