IndieKicks #23

IndieKicks #23 – technické vychytávky

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Kto má rád gadgety, ruku hore a kto nie, tak nech tiež pokračuje v čítaní. Nemusia byť všetky awesome, ale sú minimálne zaujímavé. Väčšinou ani nie sú lacné, ale fakt stoja za to.

Monkey Kit: Flexible Tablet Positioning System

Must-have pre vlastníkov tabletov a e-readerov. Je jedno, či máš iPad, Nexus 7, Kindle, či čokoľvek iné. S týmto hadom s prísavkou už nemusíš držať tablet v rukách, prosto si ho pricucneš a omotáš, alebo položíš, kam sa ti zapáči. Fantázii sa medze nekladú, tak šup $90 a $40 za poštovné, nech neprídeš o príležitosť vlastniť túto skrútenú vychytávku.

CST-01: The World’s Thinnest Watch

0,8 mm tenké hodinky, ktoré vyzerajú ako náramok? Prečo nie. Display je z E atramentu, a to všetko v jednom kuse ocele, dohromady 12 g hmotnosti. Ak by to nestačilo, vybrať si môžeš biele alebo čierne. Jeden kus ťa vyjde na $129 (+$15), alebo jeden pár (obe farby) dostaneš za $229 (+$15).

NanoLight – The world’s most energy efficient lightbulb!

Ak sa cítiš málo eko, alebo často svietiš a chceš si znížiť účet za elektrinu, môžeš skúsiť tieto superúsporné, aj keď nie práve najlacnejšie LED žiarovky. Ale aj tak, za $30 máš 10W žiarovku, ktorá je ekvivalentná 75W štandardnej a môžeš si vybrať z bieleho alebo čierneho prevedenia. Prípadne ak si chceš posvietiť viac, za $45 je 100W ekvivalent, ale rýchlo, už sú dostupné posledné kusy, aj čo sa vyšších cenových relácií týka.

Transparent Speaker

Minule som našiel priesvitné repráky a teraz to tu mám zas v trochu inom prevedení, ale predsa. Tak ak chceš mať svoj audio výstup v akvárku a postaviť si ho sám, tak ťa to vyjde len na $360 + ($10).

MAUZ – One Device to Rule them All

Malé zariadenie pre iPhoneistov, ktorý chcú svojím telefónom ovládať PC. Stačí pripojiť a v rukách máte bezdrôtovú myš, diaľkový ovládač a neviem, čo všetko. Túto srandu získaš za $59 (+$10).

Pridaj komentár