IndieKicks #26 – hodiny, IRL RPG, muzikál a Death Star

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Na Kickstarteri sa nájdu niekedy naozaj kuriozitky, napríklad stavba Hviezdy Smrti, alebo aspoň vytvorenie kompletných plánov. Ale ak máš radšej veci, čo môžeš využiť hneď, tak si pozri hodiny, motivačné RPG alebo krátky muzikál podľa komiksu.

Lithe Clock: Dance Through Time

Máš rád nástenné hodiny, ale nebavia ťa žiadne klasické, malá ručička, veľká ručička, bla bla? A čo keď to bude dlhá ručička a ešte oveľa dlhšia ručička? Na tieto hodiny budeš potrebovať na stene trochu viac priestoru, aby sa pri ubiehaní času jej 160cm minútovka len tak nezlomila. Minimalistické dizajnom, pritom náročné na priestor a tvoje len za $95 (+$5).

HabitRPG

Večne ti dlho trvá, kým sa k niečomu dokopeš, kým niečo spravíš? Nemáš motiváciu si niečo prečítať, ísť po schodoch, zacvičiť si? Teda okrem dobrého pocitu… Čo si takto tie aktivity sledovať a zahrať si takú RPG? Za akcie dostaneš body, ktoré zas môžeš utratiť na nejaké odmeny (sám si vyberieš odmenu a čo ťa bude stáť) a za negatívne akcie dostaneš damage. K tomuto ešte pridaj zdieľanie s priateľmi, aby si im mohol ukázať, ako rýchlo sa leveluješ. Tento projekt sa už dá vyskúšať. Ale ešte je veľa funkcií, čo treba pridať, chýb, čo treba opraviť a hlavne vytvoriť Android a iPhone aplikácie. A to je hlavný cieľ tejto kampane ($25 tis.). Od $1 dostaneš prístup k bete aplikácie a k novým funkciám.

This Is War – An LFG Musical Short

Krátky animovaný muzikál založený na komikse Looking For a Group. Ak komiks nepoznáš, tak si ho prečítaj, stojí za to a zatiaľ má len 641 stránok. This is War je pokračovanie krátkeho muzikálu Slaughter Your World, pozri si to a posúď sám. Za $5 si nový muzikál budeš môcť pozrieť skôr ako ostatní a za $10 máš hi-res verziu This is War aj Slaughter Your World.

Kickstarter Open Source Death Star

Keď americká vláda zamietla návrh na vybudovanie Death Star, pomôcť si musíme sami. Napríklad cez Kickstarter, ako Open Source projekt. Tým sa určite o niečo znížia náklady na vybudovanie z pôvodného odhadu 543 biliard libier to autor kampane okresal na 20 miliónov libier, za ktoré  sa navrhnú detailné plány a nakúpi dostatok pletiva na pokrytie slabých miest.

Pridaj komentár