IndieKicks #27 – od pestovania k intergalaktickej vojne

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Aj v týchto krušných časoch, keď Impérium stavia Hviezdu Smrti a rebeli svoju letku X-Wingov, si nájdem čas, aby som ti priniesol pár tipov na projekty. Ak pestuješ rastlinky, drtíš adventúry, čítaš komiksy, nebojíš sa manuálnej práce s drevom, alebo sa chceš pridať k rebelom, niečo sa tu pre teba nájde.

HarvestGeek — Brains for your Garden

Chystáš sa pestovať rastlinky v skleníku a nechceš, aby ti hneď pokapali? Pomocou HarvestGeek môžeš zautomatizovať celý skleník. Podľa nameraných hodnôt (teplota, vlhkosť,…) a typu rastliny sa spustí zavlažovanie a iné systémy, čo sa pestovania týkajú. Svoje výsledky, štatistiky a všetko možné môžeš sledovať na webe a zdieľať s ostatnými pestovateľmi. Starter kit stojí $65 (+$15).

Dreamfall Chapters: The Longest Journey

Adventúra The Longest JourneyDreamfall: The Longest Journey sa po dlhom čase dočkajú pokračovania. Čaká na teba pokračovanie príbehu Zoë Castillo, nové lokácie, zvuky, tváre, herné mechanizmy, výzvy. Táto hra ťa vezme na emočnú, napínavú a náročnú výpravu od antiutopickej cyberpunkovej budúcnosti, cez záhadný a snový Storytime, až po magické pláne Arcadie. Kampaň už 5 dní od založenia získala takmer všetky potrebné financie ($850 tis.) a plnú hru dostaneš za $25.

Weregeek: Random Encounters

Zábavný komiks Weregeek je o geekoch a ich kultúre. Už od roku 2006 sleduje na pohľad “normálneho” Marka, ktorý sa učí milovať všetky nerdy veci. Komiks skúma hry na hrdinov, LARPy, deskovky, anime, cosplay a rôzne ďalšie zákutia geekdomu. Ak ťa zaujal a stačí ti digitálna verzia, za $10 dostaneš už v apríli PDFko aj s exkluzívnymi príbehmi, ktoré neboli nikde inde publikované. A pre tých, čo majú radšej fyzické knihy, stačí podporiť 25 dolármi (+$15 za poštovné). Komu sa máli, môžu zamieriť do vyšších cenových hladín.

Would You Woodwork?

Pre začínajúcich stolárov, rezbárov a iných opracovávačov dreva je tu webseriál, teda bude, ak získa aspoň $7 500. O čo ide? Seriál by ti mal ukázať postupy, čo ako robiť, ale nie len formou nudného inštruktážneho videa s terminológiou, o ktorej nemáš potuchy, ale aj so štipkou humoru, nech sa pri tom aj zabavíš. Za podporu kampane si môžeš vybrať (v závislosti od ceny) od ďakovnej pohľadnice cez dosku na krájanie, až po drevený stôl.

Crowdfunding Rebel Alliance X-Wing Squadron

Pred týždňom a niečo sa objavil projekt na podporu výroby Death Star, čo rebeli nemôžu tolerovať a založili projekt na vytvorenie letky X-Wingov. K tomuto sa včera pripojil aj projekt X-Wing Clone, pretože letka na niečom musí lietať. Je to nenápadne nápadná príprava na intergalaktickú vojnu?

Pridaj komentár