#IndieKicks ~ 3 divadelné hry, ktoré (ne)musíte vidieť

In Crowdfunding, Divadlo, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Mysleli ste si, že na slovenskej a českej crowdfundingovej scéne sa nič nedeje? Omyl, deje a dokonca sa bude diať aj na scéne divadelnej.

#1 Fantasy Divadlo: Škoricovník – Zlatá Cesta

Čo je Škoricovník – Zlatá cesta? Je to prvá kniha humornej fantasy série o byrokracii, bankovníctve, inteligentných holuboch a o hovoriacej lebke. Cieľom projektu je vytvorenie divadelnej inscenácie na základe tejto knihy. A aby ste nemuseli chodiť za divadlom do nejakého ďalekého mesta, predstavenie príde za vami, samozrejme v závislosti od záujmu. Škoricovníci plánujú predstavenia na Slovensku, v Čechách a Morave. Odmeny za podporu nie sú nejako nečakané, napr. už za 4€ dostaneš 1 lístok, prípadne si za 8 kúp rovno dva. Ak ešte nemáš knihu, chceš si pozrieť aj divadlo a nejsť tam sám, tak to vyjde len na 17€. Pre ozajstných fajnšmekrov je odmena Zberateľ balič za 37€, kde dostaneš 2 lístky, knihu a DVD záznam (ktorý bude dostupný exkluzívne len podporovateľom).

Splněno
138 EUR (0%)
3000 EUR požadováno
PODPOŘTE PROJEKT

 

#2 What else is there

Za týmto projektom tiež nemusíme chodiť ďaleko, tím projektu je zložený zo študentov brnenskej JAMU. Ide o inscenáciu, ktorá vzišla zo súčasnej českej poézie a spracováva tému veľkomesta a jeho jednotlivých buniek, pričom sa snaží do jednej z nich nahliadnuť. Pôjde o sériu komponovaných večerov, ktoré budú uvedené inscenáciou What else is there a pokračovať budú autorskými čítaniami súčasných básnikov. Ako odmenu za podporu projektu, okrem dobrého pocitu, môžeš za 200 korún dostať vstupné zdarma a k tomu rezervácie miest v predných radách.

what-else-is-there

 

#3 Faustus

Klasický príbeh s miliónom spracovaní dostane ďalšie, moderné vyobrazenie na divadelných doskách. Táto hra už bude o kúsok ďalej, v Londýne, ale ak ju chceš vidieť, nepotrebuješ cestovať, za £12 dostaneš HD záznam na stiahnutie.

Pridaj komentár