IndieKicks #30: Eleven Shades of Magic

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Dnes tu mám niečo pre fanúšikov Doktora Who, ktorí ešte majú nejaké miesto na stene. Gamerov, ktorí majú radi milú grafiku v kombinácii s akčným RPG. Fanúšikov webseriálov z fantasy alebo cosplayerského prostredia. A na koniec bonus pre závislákov na smartfounoch.

The PixelWho Project – Original Doctor Who Pixel Art Prints

Začnem zľahka niečím pekným pre fanúšikov seriálu Doctor Who. Kresby monštier a Doktorov v 8bit štýle. Od najnižšieho levelu Ood za $1, kde dostaneš len poďakovanie na ich webe, sa môžeš dostať na vyššie úrovne Sonic Screwdriver ($5 – 7x10cm obrázok), Regeneration ($10 – záložka do knihy so všetkými 11 Doktormi)… A tak ďalej, až po veľkosti cez 100cm, kde sú napríklad monštrá od Desiateho, Prvého, či Štvrtého Doktora. Stačí si len vybrať.

DELVER’S DROP

Akčné RPG, kde sa premávaš v katakombách plných nástrah a pohybujúcich sa predmetov, a to v 2.5D s milou grafikou. Hmm, to by nebolo asi nič nové, ale čo tak pridať fyziku, odkopávanie debien, odhadzovanie predmetov, rozbíjanie prekážok a kde tu skákanie? To už znie trošku zaujímavejšie. Ak sa pýtaš, či si to budeš mať kde zahrať, tak pravdepodobne áno, keďže pripravujú podporu pre PC, Linux, Max, iOS, Android a aj OUYA. A to všetko za $15, teda ak ti stačí digitálna verzia bez prístupu k Bete.

Freelancers The Series

Vo svete mágie, žoldnierov, čarodejov, bojovníkov a drakov žije zlodejka, ktorej sa podarí ukradnúť vzácny artefakt od mocného mága. Jej osud sa prepletie s dvomi žoldákmi a hneď sa ocitnú na úteku pred všetkými. Popri tom, ako sa ju snažia vymeniť za vysokú odmenu, ju musia aj chrániť pred inými lovcami odmien. Môžeme sa tešiť na akčné dobrodružstvo vo fantasy svete. Aby si sa dostal k zhliadnutiu seriálu medzi prvými, postačí ti darovať $5.

Sweethearts of the Galaxy Web series

Obyčajný život neobyčajných cosplayeriek, či neobyčajný obyčajných? Proste Katelyn, ktorá sa prezlieka za rangerku Trinity Infinity, ktorá na ComicCone tak trochu padne na hlavu a začne si myslieť, že je naozaj Trinity. Jej kamarátka Silvia sa o ňu začne starať a jej každodenné aktivity zaobaľovať do komiksových príbehov. Napríklad z výberu peňazí z bankomatu spraví hackovanie zbraňového systému. Seriál bude mať 9 epizód po 7 až 9 minút. Nápad je to celkom zaujímavý, som zvedavý, ako to dievčatá zvládnu. A ak to chceš vidieť aj ty, prihoď im niečo, napríklad $10 a kúp si tým miesto pre tvoje meno na ich webe.

EMBRACE+, smart notification bracelet for iPhone and Android

A na koniec to najlepšie… možno. Prosto som si nemohol odpustiť technickú vychytávku. Koľkokrát sa ti už stalo, že si kvôli hluku nepočul, ba dokonca necítil, ako ti niekto volá na mobil, prišla SMS, alebo si prepásol/prepásla inú dôležitú notifikáciu? Veľa? Tak Embrace+ ti zaručene pomôže, ak máš smartphone. Ide o priesvitný náramok (môžeš si vybrať z 3 tvarov), ktorý začne blikať, keď dostaneš nejakú notifikáciu. Na jedno nabitie vydrží 10 dní pri priemere 100 šesťsekundových notifikácií na deň a cez USB sa nabije za 10 minút. Ak si teda závislák a nechceš nič premeškať, vyber si tvar, ktorý sa ti páči najviac a vyber si $49 reward (+$10 za poštu).

Pridaj komentár