IndieKicks #32 – módne okienko

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Konečne som sa prehrýzol do kategórie, ktorej sa väčšinou vyhýbam. Fashion, možno preto, že som tam doteraz nič moc nenašiel. Ale teraz sa to zmenilo, hneď deň po tom, ako som si kúpil novú bundu, na mňa na KickStarteri vyskočilo, to čo potrebujem. Tak som sa tam trošku prehrabal a tu máš zhrnutie toho, čo som našiel.

Radiate Athletics: The Future of Sports Apparel

Aj keď je to označené ako atletické, tak to nemusí odradiť od kúpy aj nešportovcov. Teda hlavne ak máš rád heatmapy, tak toto určite potrebuješ. Realtime sfarbenie podľa teploty, no nie je to super? Nestačí? Sfarbovanie je založené na technológii NASA, ďalej ponúka tepelnú reguláciu, odvádzanie potu, kvalitnú látku… V ponuke je tričko, tričko s dlhým rukávom, alebo mikina. Keby si chcel skombinovať viac vecí, vo FAQ je postup, stačí prihodiť viac, podľa ceny a poštovného. Tričko môžeš mať za $35 (+$10).

THE 10-YEAR HOODIE: Built for Life, Backed for a Decade!

Produkt, ktorý sa pýši tým, že je vyrobený na domácej pôde (USA), a tým pádom nejde o žiaden šmejd, ktorý sa má každou chvíľou rozpadnúť. Je vyrobený tak, aby vydržal aspoň 10 rokov, a keby sa ti s ním aj niečo stalo, môžeš ho poslať naspäť a zadarmo ti ho opravia (zašijú). Tak to je mikina od Flint And Tinder, dvojité prešitie, kovový zips, trojdielna kapucňa, veľké vrecká, proste to, čo by mohlo uspokojiť aj najnáročnejších. A výnimočne, aj po spočítaní $89 (+$20 poštovné), je to vcelku slušná cena za niečo, čo vydrží roky, možno desaťročia.

: ManApron :

Pre domácich kuchárov, ktorí majú už pokrk divných, farebných, nemužných záster. ManApron je tvoje brnenie, keď sa púšťaš do boja s jedlom. Kusy surovín lietajú hore dole, ale ty nebojácne stojíš, bojuješ, neustupuješ. A keď je dielo dokonané, nemusia ťa trápiť škvrny na zástere, nech tam ostanú, nech sa máš čím popýšiť. A za £45 (+£10) dostaneš už v máji tento britský výrobok.

Nice Laundry: A Fresh Start for Your Sock Drawer

Pekná bielizeň alebo šialené ponožky pre tých, ktorých už nudia šedé, čierne, biele a podobné farby. Výber z 18 druhov, možnosť kúpy 6, 12, 18 v cenách $39, $69 a $89, tentokrát bez poštovného, keďže to mimo US neposielajú.

Ricefield Collective: Knit 4 Life

Niečo sa nájde aj pre fanúšikov hlavových pokrývok. Ručne pletené čiapky s motívmi filipínskych domorodcov vyrábané taktiež domorodcami. Všetko to začalo pri návšteve ryžových polí na Filipínach, kde ľudia postupne prichádzali o prácu, príjem, obživu a Meredith Ramirez Talusan si povedala, že skúsi domorodkyňu naučiť pliesť, že by mohla potom výrobky predávať turistom. Takto potom ona naučila susedov a výroba sa rozrástla a teraz sa chcú so svojimi čiapkami dostať aj do sveta. Svoju vlastnú čiapku získaš (ak si dosť rýchly) za $25 (+$5) a aby to nebol len kus látky, dostaneš aj fotku ženy, ktorá ju vyrobila, s menom a poradovým číslom.

Articulate Wallets- with PATENT PENDING slide feature

Do kategórie móda spadajú aj peňaženky. Áno po stopäťdesiatyôsmy krát peňaženka. Ale na rozdiel od predošlých, o ktorých som písal, táto nie je až tak mini, že tam dáš len kreditky, ale dokonca aj nejaké bankovky bez nutnosti štvornásobného poskladania. Každopádne toto nie je, čím chcú zaujať. Peňaženka má 2 ochranné pláty proti čítaniu RFID, a jednu priehradku, z ktorej môžeš pohodlne vysunúť jednu kreditku na bezkontaktnú platbu. A to všetko v koži v niekoľkých rôznych farbách za $30 (+$7).

Pridaj komentár