IndieKicks #34: Hry, film, rytier s lopatou a lifehacking

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Skôr ako sa dostanem k monotematickému výberu, tu máš herno-filmovo-užitočný mix. RPG pokračovanie klasiky, akčný krátky thriller so sci-fi zvratom, spôsob ako nemať džungľu na stole a vtipný typ rytiera v 8bitovom štýle.

Torment: Tides of Numenera

Už máš len posledné dni, aby si si mohol predobjednať novú hru od inXile entertainment, ktorí majú na svedomí a už pracujú na hre Wasteland 2. Pôjde nástupcu RPG Planescape: Torment. Môžeš sa tešiť na jedinečný premyslený príbeh, ktorý ťa bude poháňať v hraní. Precestuješ rôzne svety, stretneš nepredstaviteľné príšery, odhalíš tajomstvá, získaš rôzne schopnosti… To všetko v grafike od skúsených umelcov a samozrejme nebude chýbať ani hudba Marka Morgana nahraná živým orchestrom. Zaujímavosť na záver, v prvých 24h od spustenia projektu presiahli požadovanú sumu, čiže fanúšikovia do nich vkladajú veľké nádeje. Ak je to tvoj štýl hry, za $25 dostaneš digitálny balíček pre Windows, Mac alebo Linux.

Project Vega

V Británii si zmyslia, že by sa dala využiť temná hmota na získanie nepredstaviteľného množstva energie. Založí sa supertajný Projekt Vega, ktorého úlohou je priniesť praktické výsledky. Ale po tragickej nehode pri rutinnom teste a smrti hlavného vedca a spoluzakladateľa Dr. Rukina je projekt náhle zrušený. Niektorí sa domnievajú, že šlo o sabotáž. Rukinov spoločník sa pokúsi predať informácie o projekte pre dobro ľudstva, ale kupca má iné plány… Tento short má kompletný príbeh a dosť materiálu na celý film, ak by financie predčili očakávania, môžeme sa dočkať dlhšieho filmového počinu. Odmeny za podporu sú od $10, čím dostaneš svoje meno do titulkov.

UnJungle

Prednedávnom sa úspešne ukončil projekt Snable, ktorého cieľom bolo vytvoriť a poskytnúť spôsob, ako si spraviť poriadok v kábloch na stole. UnJungle ponúka niečo podobné, je to proste dzindzík, ktorý si pripneš na okraj stola a poslúži ti ako držiak na káble. Napríklad na voľné koncovky na slúchadlá, usb, či nabíjačku, prípadne to môžeš využiť aj ako stojan na mobil. Môžeš vybrať zo 6 farieb a to už od £12 (+£8), ak by si chcel len biely, tak je o 2 libry lacnejší.

Shovel Knight

Rytier s lopatou. Znie to dosť podivne, aby to mohlo byť geniálne a myslím, že bude. 8bitový rytier, ktorý má namiesto meča poriadne nabrúsenú lopatu, ktorá je často aj užitočnejšia. Veď takým mečom sa ťažko niekam prekopeš. Ak sa ti tento nápad páči, stačí darovať $10 a v septembri bude digitálna verzia hry hneď po vydaní tvoja.

Pridaj komentár