IndieKicks #36: Smart Human Gamers, Natural Herb Households a iné

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Keby niekomu nestačilo, že sa dočkáme tretieho pokračovania The Gamers, tak nám autori prichystali prekvapenie v podobne 2 minisérií z toho istého univerza. Na hernej scéne sa vracia indie tím k svojmu prototypu spred rokov, aby priniesol novú ťahovú stratégiu. Pre domácich kuchárov a pestovateľov tu máme Smart Herb Garden a pre fanúšikov komiksov tu je reprint Combat Jacks.

The Gamers: Humans & Households / Natural One

Ešte nevyšli The Gamers: Hands of Fate a už nám Zombie Orpheus ponúka niečo nové. Projekt, nie, 2 projekty z univerza The Gamers. Prvým je Natural One, 3-dielna steampunková séria.  Druhým webseriálom je Humans & Households, kde si fantasy hrdinovia po náročnom dni dávajú oddych a hrajú RPG, v ktorej sa hrajú v “našom” svete (svet semaforov, stratených šteniatok, pokazenej kanalizácie,…). Aj napriek tomu, že na projektoch pracujú tí istí ľudia ako na The Gamers 3, nemusíš sa báť, že by sa oddialil dátum vydania. Tvorcovia sľubujú, že sa všetko s prehľadom stíha. Tým pádom sa v septembri môžeme tešiť na jeden film a 3+3 epizódy. A ak chceš patriť medzi tých, ktorí uvidia seriály medzi prvými, prihoď im $10.

Battle Worlds: Kronos – Turn-based Strategy Revisited

Niekto by si mohol myslieť, že ťahové stratégie vyšli z módy, ale to nie je pravda. Pred pár rokmi KING Art Games vydali prototyp, ale nemali financie na dokončenie. Teraz sa vracajú k pôvodnému nápadu s vylepšenou grafikou. Hra obsahuje singleplayer, challenges, live multiplayer a asynchrónny multiplayer, kde si uložíš hru na server a pokračovať môžeš, kedy chceš (na PC, Mac, Lin či v prehliadači). Za $20 získaš prístup k bete v decembri 2013 a následne finálnu verziu.

Smart Herb Garden by Click & Grow

Šikovná minizáhradka na pestovanie byliniek. Teda len 3 byliniek, ale zato sa o ne v podstate nemusíš starať. Zariadenie má aj vlastné svetlo, takže si to odložíš, kam chceš a stačí už len občas doplniť vodu. Najdôležitejšou časťou je materiál, v ktorom to rastie. Nejde o bežnú zeminu, ale mikromateriál, ktorý zabezpečuje správny prístup ku kyslíku, vode a minerálom. Za $39 (+$15) dostaneš rovno aj 3 bylinky. Vďaka stretched goals každý dostane ešte 2 refill zásobníky a nové sa budú dať kúpiť za $5 až $15.

COMBAT JACKS: Director’s Cut

Menší projekt na financovanie reprintu akčného sci-fi komixu. K pôvodnému 24-stránkovému komixu pridá Mark McKenna ďalších 8 a zopár pin-ups. Nový komix je tvoj za $5 (v digitálnej podobe), ak by si chcel(a) hard cover, vyjde ťa to na $10 (+$5).

Pridaj komentár