IndieKicks #37: Feministka striptérkou, tvoja Dystópia, kocky a hrôzy číhajúce v tme

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Dnešný reklamný leták s číslom 37 obsahuje 3x last minute a 1x early offer. Cyberpunkový film a k tomu kolaboračný, do ktorého sa ešte môžeš zapojiť. Pilot o študentke, ktorá sa stane striptérkou, aby podporila feminizmus. Perfektne vyvážené hracie kocky a na záver zaujímavá hororová adventúra.

DYSTOPIA – the user-generated cyberpunk film

Je to “len” ďalší cyberpunkový film? Nie. Na tvorbe tohto filmu sa môžeš podieľať aj ty, najskôr v predprodukčnej fáze, kde môžeš navrhovať vlastné nápady (momentálne už len hudbu). Zo začiatku sa prijímali nápady na dej, efekty, koncepty a ľudia hlasovali za to, čo sa im najviac páčilo a nápady s najviac hlasmi sa dostanú do filmu. Teraz sa Dystopia nachádza vo fáze 2 – produkcia, v ktorej natáčajú scény pre film. V poslednej, postprodukčnej fáze dostanú členovia komunity k dispozícii všetky materiály a z toho si budú môcť spraviť vlastný zostrih filmu. Na koniec sa bude hlasovať aj o finálnej verzii filmu, teda ktorý zostrih získa najviac hlasov. Ak sa chceš zapojiť do kreatívneho procesu, ešte máš čas.

Bitter Strippers: TV Comedy Pilot

Keď sa mladej študentke “Ženských štúdií” zrúti svet tým, že nedostane vysnívané miesto štipendistky na fakulte, ide zapiť žiaľ do najbližšieho baru. A hneď vletí do striptízového baru, kde dostane nápad, že podporí feminizmus tým, že sa stane striptérkou. Pôjde o pilot k televíznemu seriálu, ktorého existencia je ešte vo hviezdach. Ale komédia o striptérkach, čo by na tom mohlo nevyjsť? Večnú lásku producentov si získaš za $1, ale ak chceš viac, napríklad stiahnuteľný film, budeš musieť obetovať $15.

Specialty Alloy Precision Machined Dice

Podobný projekt tu už bol. Ale ak si ho nestihol a chcel by si svoju perfektne vyváženú kocku, tak tu máš ďalší. Len škoda, že cenou je to trochu vysoko, za 2 kocky dáš $20 (+$10).

Among the Sleep

Creepy hororová adventúra z Nórska, celý príbeh prechádzaš z pohľadu dvojročného decka, ktoré sa zobudí uprostred noci. Hra ti prinesie strašidelnú atmosféru, kde to, čo nevidíš je strašnejšie ako to, čo vidíš, k tomu priliehavý hudobný podmaz a nemotorné pohyby batoľaťa, ktoré sa musí skrývať pred všetkými hrôzami čakajúcimi v tme. Ak ťa tento koncept zaujal, môžeš rovno investovať $20, alebo si počkať, kým sa koncom roka objaví na Steame.

Pridaj komentár