IndieKicks #48: DaDING! A bolo svetlo

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Každý projekt má nejaké začiatky, jeden začal výrobkom hodeným na etsy, kde dostal ohromné ohlasy. Iný nápad môže vzniknúť pri výučbe vo večernej škole. Alebo vyplynie z potreby zefektívnenia práce prepojením viacerých systémov. Tak tu máme geeky lampičku, subatomárnu deskovku, post-post-apo short a produktívne Taco.

1) The Question Block Lamp

DaDING! Poznáš ten zvuk, hlavy udierajúcej do žltého bloku s otáznikom? Čo tak si to vyskúšať na vlastnej koži? No dobre, nemusíš použiť hlavu, veď lampu môžeš zapnúť aj rukou. Ktorý geek by nechcel takúto cool 8-bit style lampičku, ktorá vydáva zvuky? Tvoja môže byť za $49 (+$25) alebo prihoď ešte $20 a máš ju aj so stojanom.

2) Antimatter Matters: A Quantum Physics Board Game (Really!)

Science! Presne tak, už názov naznačuje, že toto nebude fantasy, sci-fi, či podobná doskovka. Staň sa vedcom, ktorý sa snaží pokusmi vytvoriť atóm zo základných stavebných blokov vesmíru. V pokusoch ti bránia kolízie antihmoty, solárne žiarenie, kozmická radiácia a iní vedci. Hra je pre 2 až 6 hráčov a dá sa hrať v kompetitívnom, tímovom, alebo kooperatívnom móde. Bundle s deskovkou, nášivkou a digitálnymi goodies dostaneš za $59 (+$25) a to už v novembri.

3) Quarry – A Sci-Fi Short Film

20-minútový film odohrávajúci sa v post-post-apokalyptickom svete (lebo jedno post nestačí). V tomto svete je kyber- a bio-inžinierstvo na dennom poriadku, objavujú sa nové rasy a samozrejme konflikty. Medzi nimi Dragooni, supervojaci vytvorení, aby vládli ľudstvu. Ale populácii sa to nepáči a snaží sa ich zničiť do posledného jedinca. Niektorým sa podarí prežiť. Tu prichádza na scénu Dakota, lovkyňa odmien, ktorej úlohou je zabiť jedného z posledných Dragoonov. Zdá sa, že pôjde o bežnú hru na mačku a myš, ale veci sa rýchlo začnú komplikovať. Film má naozaj minimálny rozpočet – $300 a za $15 dostaneš digitálny download s poďakovaním v titulkoch. Vydanie sa predpokladá v decembri tohto roku.

BONUS

Taco: Basecamp to Zendesk, all your tasks in one place

Ako bonus tu je niečo pre produktívnych ľudí, aby boli efektívnejší a mali viac času na zábavu. Taco spája úlohy z viacerých systémov do jedného prostredia. Todo z Basecampu, Issues z GitHubu, Google Tasks, Zendesk Tickets, Lighthouse a RSS feedy, to všetko v jednom rozhraní, aby si mal vo všetkom poriadok, ak pracuješ na viacero projektoch. Za $25 dostaneš ročný prístup k službe a budeš môcť ovplyvniť smer vývoja.

Pridaj komentár