IndieKicks #53: Metáááááááááál!

In Crowdfunding, Hudba, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Dnes trošku nezvyčajne zmením zameranie a ešte k tomu aj pritvrdím. Všetko to bude hudobné a drsné buď rockovo, alebo metalovo.

1) Karmaflow: The Rock Opera Videogame

Čiastočne herný a čiastočne hudobný projekt. Z hernej a vizuálnej časti to bude adventúra z pohľadu tretej osoby, pričom zvukový, resp. hudobný doprovod bude vo forme rockovej opery, kde hlasy postavám zapožičia 10 spevákov a speváčok prevažne s metalovým zázemím. Napríklad Simone Simons z Epicy, či Marc Hudson z Dragonforce. Ich spev bude sprevádzať 52-členný symfonický orchester, na najatie ktorého sa využije značná časť financií.

Príbeh sa odohráva vo fantazijnom svete, kde sa stávaš Karmakeeperom. Cestuješ medzi svetmi a zachraňuješ Strážnych duchov odomykaním dávno stratených Prúdov karmy (Karmaflow).

Za 10€ dostaneš hru aj so soundtrackom, po vydaní sa bude táto hra predávať za tú istú cenu, ale bude bez soundtracku. Ak by si chcel/a všetko v peknom balení a s pár extra vecami, tak to bude za 25€.

 

2) New Stream of Passion full length album

Ostaneme v žánri, ale zmeníme jemne druh projektu. Tento je bez hry, čisto hudobný album kapely Stream of Passion. Je to metalová kapela s ženskou speváčkou, ktorá debutovala v roku 2006. Zatiaľ majú za sebou 3 albumy, toto bude ich štvrtý. Zdá sa, že nemajú práve najmenej fanúšikov, alebo minimálne majú skalných. Necelý mesiac od začiatku kampane už prekročili cieľovú hranicu a ešte majú mesiac pred sebou.

Ako odmeny za podporu ich nového albumu môžeš dostať od digitálneho stiahnutia za 10€, až po návštevu v tvojom dome za 2000€, ale iba ak si z Beneluxu. Prípadne za 25€ dostaneš fyzickú verziu albumu spolu s digi downloadom.

3) Help Fund a New Obituary Album!

A do tretice ešte jeden trošku drsnejší metal – Death Metal. Kapela Obituary by si rada nahrala nový štúdiový album a o pomoc žiada fanúšikov. Tých tiež nemá málo, keďže do 24h od založenia kampane dosiahli cieľ, ktorý bol síce “len” $10 000, ale aj tak je to pôsobivé. A mesiac pred koncom sú už na 300%.

Album bude hotový v apríli 2014 a teraz si ho môžeš “predkúpiť” za $15. Ak máte radšej CD ako digi verziu, tak vás to vyjde na $30 (+ $5), prípadne fanúšika vinylov na $75 (+ $10).

 

BONUS: Iron Empires: Void

V duchu predošlého komiksového vydania ešte pridávam jeden bonusový komiks Iron Empires: Void, ktorý je tretím pokračovaním scifi série Iron Empires. Za $10 dostaneš PDF dokončeného 112-stranového komiksu a za $20 to máš aj s predošlými 2 dielmi. Prípadne za $30 (+ $25) posledný diel v pevnej väzbe a všetky 3 v PDF.

TEASER

Nabudúce sa zameriam na niečo zo sveta techniky, aj keď prvý projekt nebude úplne tak tech, ako by sa dalo čakať.

ikt52q

Pridaj komentár