IndieKicks #59: Filmová nádielka s Ra100m vo vedľajšej úlohe

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Dnešné tipy sú zamerané filmovo, sequelovo, aj fanfilmovo. Ale hlavne jeden je z našich lesov a hájov, teda za predpokladu, že sem počítam Prahu a český fandom. Je tu startrekový fanfilm Skryté hry, pokračovanie filmu The Man From Earth a mystery niečo s Herkulesom.

1) Fanouškovský Film Star Trek: Skryté Hry

Hneď začnem novinkou z blízkeho okolia, a tým nemyslím len Star Trek fandom, ale aj jeho geografickú polohu. Fanfilm sa z veľkej časti natáča v Prahe, prípadne v jej okolí. Autori majú na svedomí prvý český startrekový fanfilm: Metrénský Incident (ktorý si môžeš rovno stiahnuť a pozrieť). Odvtedy už uplynulo zopár rokov, zlepšila sa technika a všetko, tak môžeme čakať lepšie masky, kostýmy, efekty, obraz, zvuk… a malý bonus, moju osobu v malej vedľajšej úlohe.

Za podporu projektu, ktorého cieľom je vyzbierať peniaze na pokrytie aspoň časti nákladov, dostaneš hodnosť. Teda… ak sa tam dá počítať aj červené tričko (147 Kč), každopádne akýmkoľvek príspevkom dostaneš svoje meno do titulkov a budeš aj v zozname na webe. Ďalej sa môžeš stať od kadeta, cez poručíka, až k admirálovi, ak máš dosť peňazí. V odmenách nájdeš scenár, fotky, plagát, podpísané promofoto, andoriánsku masku, DVD, tričko a veľa ďalšieho.

Splněno
78 423 Kč (166%)
47047 Kč požadováno
PODPOŘTE PROJEKT

2) The Man From Earth II: Man From Earth Millennium

Niečo pre fanúšikov komorného sci-fi? Tu je pokračovanie filmu The Man from Earth, ktorý sa vďaka piráteniu stal veľmi populárnym a samotní autori a herci za to ďakujú. Teraz, 6 rokov od vydania, sa rozhodli natočiť pokračovanie s pôvodným obsadením (pokiaľ to scenár dovolí). Ako odmenu za podporu od $16 dostaneš v deň svetovej premiéry prístup k on-demand streamu filmu. Predpokladané dokončenie filmu je v septembri 2014.

3) CHRONOLOGY

Ďalší filmový projekt so známou tvárou, tentokrát je to Kevin Sorbo (Hercules, Andromeda). Ak sa podarí vyzbierať $350 000, uvidíme psychologický thriller s prvkami hororu, sci-fi a nadprirodzena. Popri výrobe filmu sa plánuje písať aj komiks, ktorý bude bližšie opisovať príbehy jednotlivých postáv. Ale o čom to má vlastne byť? Film bude postavený na myšlienkach minulých životov, reinkarnácie, preinkarnácie, výmeny duší a pod. Premiéru plánujú uskutočniť v júni 2014 a ak chceš vidieť film medzi prvými, je tu odmena vo výške $25.

BONUS: Pen/stylus made from MAGNETS. POLAR PEN – both tool and toy

Je to hračka? Je to pero? Je to stylus? Áno, všetko dohromady, modulárne pero zložené z magnetov. Zopár komponentov, tuha, stylus, obal s magnetov a máš o zábavu postarané. Nudíš sa v škole na prednáške alebo v práci na schôdzi? Rozober pero, postav si z neho pružinu, revolver, kružítko alebo čokoľvek, čo ti napadne. Na výber máš stieborné a zlaté prevedenie. Malú stylus verziu (8 magnetov) môžeš mať za 30 kanadských dolárov a komplet pero aj stylus v jednom (13 magnetov) za 40 CAD.

TEASER

Nabudúce sa pozriem na projekty, ktoré majú blízko k foteniu a natáčaniu. ikt59q

Pridaj komentár