IndieKicks #61: Absurdity, podivnosti a obskúrnosti na Kickstarteri. A mačičky.

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Pôvodne som si myslel, že tej obskúrnosti tu bude viac, ale na druhý, tretí, štvrtý a n-tý pohľad mi tie projekty neprídu až tak scestné…

1) Petcube — stay closer to your pet

Príjemná, malá, hravá kocka pre tvojho domáceho miláčika na momenty, keď s ním nemôžeš byť. Omrzeli ťa catvideos na internete? Tak sa pomocou aplikácie zahraj so svojou mačkou, ktorá na teba čaká doma, or does she? Táto malá kocka má v sebe kameru, mikrofón, reproduktor a hlavne diaľkovo ovládané laserové ukazovátko (a.k.a. pointer, pre grammar nazis ukazovadlo). Whee, interaktívne cat video. Ale samozrejme sa dá použiť s ľubovoľným domácim zvieraťom, ktoré krabičku z nudy neprehltne. To všetko len za $149 (+ $30).

2) i90 Heads-up Tablet and Smartphone Glasses

Tento nástroj/prístroj/výrobok(?) môže pomôcť pri eliminovaní problému “facebookového krku” (pre hráčov Ingress krku). Tento problém vzniká tým, že človek celý deň ťuká do mobilu/tabletu, ktorý ma položený nižšie ako oči, čiže má sklonenú hlavu, aby videl. Ale vďaka i90 okuliarom, ktoré sú v podstate okuliare s optickým hranolom, ktorý ohne svetelné lúče o 90° (prakticky je to polovičný periskop), môžeš držať mobil pohodlne nižšie a so vzpriamenou hlavou budeš vidieť na displej. Tieto okuliare môžu byť tvoje za $75 (+ $15) ak stihneš prvých 101 kusov, ak nie, tak za $89.

3) BluFit Bottle

Ak patríš k ľuďom, čo si zaznamenávajú každý krok (mobilnou aplikáciou), používaš aplikácie na sledovanie kvality spánku a všetkého možného, toto je niečo do tvojej kolekcie. Fľaša BluFit sleduje, koľko piješ vody, upozorní ťa, keď piješ málo a myslí za teba na takú triviálnu vec, akou je pitný režim. Je nabíjateľná cez USB, synchronizuje sa s mobilnou aplikáciou, sleduje aj vlhkosť a teplotu prostredia a podľa toho vyhodnocuje, či je správny čas sa napiť, má zaujímavý dizajn v 3 farbách a notifikácie v akejkoľvek farbe. Túto hračku môžeš dostať v marci 2014, ak do 30 dní podporíš projekt za $59 a pridáš $15 na poštovné mimo US, prípadne za kombo 2 fliaš zaplatíš $110 (+ $15).

BONUS: Deskofobie (druhá série)

Niečo z iného súdka. Pomôžte zafinancovať druhú sériu Deskofobie, webseriál od deskovkách vychádzajúci každé 2 týždne. Môžeš sa tu dozvedieť novinky zo sveta stolových hier, čo sa oplatí kúpiť, čo nie. Dostaneš zábavné videorecenzie a v každej epizóde ukážku hrania nejakej hry. Projekt už dávno prekročil svoj ciele a pomaly dochádzajú aj rozšírené ciele. V odmenách nájdeš veci od poďakovania na webe (49 Kč), cez meno v titulkoch s podpísanou fotkou a plackou s logom (199 Kč), či milostný list (teda hru Milostný dopis) s venovaním, podpísanou fotkou, plackou s logom (499 Kč), až po súkromnú deskofóbiu (2499 Kč), kde budeš pozvaný na súkromné hranie a môžeš si zobrať aj doprovod.

Splněno
52 519 Kč (525%)
10000 Kč požadováno
PODPOŘTE PROJEKT

TEASER

Nabudúce nahliadnem do zákutí vesmíru a pozriem sa na projekty s vesmírnou tematikou, či to budú hry, filmy, prístroje, to sa ešte uvidí.

ikt61q

Pridaj komentár