ikt64

IndieKicks #64: Je libo naturistický komiks alebo nejakú inú neobyčajnú knihu?

In Crowdfunding, IndieKicks, Knihy by R@100Leave a Comment

Knihy. Kategória, do ktorej sa často nepúšťam a nieto aby som tam našiel toľko projektov. Všetky slúžia na to, aby sme sa niečo naučili, síce z rozličných oborov a vekových kategórií, ale o to väčšia je šanca, že si niečo vyberieš.

1) M.A.L.O. The Martian Rover – An augmented reality book

M.A.L.O. – Mars Automated Land Observer je kríženec WALL-E a Curiosity a toto je knižka o tomto bádateľovi. Z obrázku je jasné, že je určená deťom, a cieľom je naučiť ich niečo o Marse a hľadaní života v Slnečnej sústave. Hoci má kniha len 24 stránok, obsahuje veľké množstvo informácií, hier a zábavy, a to vďaka mobilnej aplikácii, ktorá dodá knihe rozšírenú realitu. Stačí ju otvoriť a aplikáciou ukázať na stránku, v mobile sa ukážu rôzne informácie a hry. Táto apka bude dostupná zdarma. Cena je vcelku pekná, len £4 (+ £4 za poštovné mimo UK) a hotová bude vo februári 2014. Čo sa veku týka, je určená hlavne pre 8 – 12 ročné deti, ale zabavia sa pri nej aj deti od 6 do 15.

2) Astronomy Diary

V tomto denníku astronóma na rok 2014 nájdeš všetky dôležité udalosti/úkazy, čo nás čakajú v budúcom roku. Meteorické roje, zatmenia, dvojité hviezdy, kométy, súhvezdia, konjunkcie, viditeľnosti hviezd. Prosto pekná príručka, snáď nielen pre amatéra. Termín dodania je určený na začiatok decembra, čiže to môže byť pekný vianočný darček za £10 (+ £5).

3) Masters Of Anatomy

Posledná kniha je niečo pre umelcov, či už majú kreslenie ako koníček, alebo sa ním aj živia. Je to zbierka 200 jedinečných postáv nakreslených 100 populárnymi animátormi, ilustrátormi, kresličmi komiksov, či dizajnérmi počítačových hier. Každá postava je nakreslená v 3 pohľadoch: profil, spredu a 3/4 natočený. V tejto knihe tak môžeš preskúmať, ako kreslia postavy títo poprední autori, a tak sa naučiť, ako kresliť vlastné postavy. V tenkej väzbe bude kniha stáť 75 kanadských dolárov a dostaneš ju asi vo februári 2014.

BONUS: Naturistický Komiks Mračna

Viac ako bonus je to “last second”. Komiks od českého autora Romana Bureša. Ide o veľmi špecifický, priam menšinový žáner, nudistický a naturistický. Doteraz vychádzal ako webkomiks, ale veľa čitateľov sa ozvalo, že by ho mali radi v tlačenej podobe, tak teraz majú šancu získať 74 strán za 360 Kč alebo v pdf za 100 korún.

Splněno
38 012 Kč (138%)
27500 Kč požadováno
PODPOŘTE PROJEKT

Pridaj komentár