IndieKicks #65: Perá, pravítka a pás cudnosti

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Zopár nástrojov, ktoré by sa mohli hodiť na pracovnom stole či v škole. A ako bonus jedna anti-rape pomôcka.

1) TruGlide Apex: Fine Point Electronic Stylus for iPad

Stylusov je až-až, tak aspoň niečo jemne výnimočné, čo sa dá na tomto vypichnúť, je hrúbka hrotu 2,4 mm. Vďaka čomu môžeš na tablete alebo smartphone písať či kresliť oveľa presnejšie ako s hrubým polcentimetrovým hrotom. Základné balenie stojí $25 (+ $5) a už v januári by malo doraziť k backerom.

2) Cut/Once™ – Heirloom Ruler

Návrat do školských lavíc prináša toto drevené pravítko. Pekné, eko a určite aj multifunkčné. To všetko za $19 (+ $7), samozrejme s možnosťou výberu farby. Predpoklad dodania je v decembri tohto roku.

3) The Apollo Technical Pen and Drafting Scale

Keby niekto chcel kombo predošlých projektov, toto je plus-mínus ono a aj niečo naviac. Síce tento nástroj nie je z dreva a ani nemá precízny dotykový hrot, ale pero je kompatibilné s viac ako 50 náplňami. Prosto toto pravítko s perom je určené pre dizajnérov, architektov a kohokoľvek, kto pracuje s viacerými tuhami a precíznymi výkresmi. K tomu všetkému to je zároveň aj držiak na perá, prípadne príslušenstvo. Sada s perom, stylusom, držiakom, náplňou a neviem, čím všetkým, je za $59. Predpokladaný čas dodania je február 2014.

BONUS: AR Wear – Confidence & Protection That Can Be Worn

Taká kuriozita, jej následky a efekt nech si rozoberie každý sám. Prosto spodné prádlo proti znásilneniu. Pás cudnosti, ktorý sa dá rozopnúť v podstate len na kľúč, nedá sa rozrezať, roztrhnúť, alebo nejak násilím poškodiť. Koľko bude tento kus oblečenia stáť, sa dá len odhadovať, za $25 podporu dostaneš 10% zľavu z finálneho produktu, ktorého prototyp bude tak v júli 2014.

Pridaj komentár