IndieKicks #67: Svalnaté telá, konské zadky a spoďáre so superschopnosťami!

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Už dávno som si všimol, že aj na Kickstarteri do titulných obrázkov ku kampaniam dávajú vo veľa prípadoch ženské zadky, hlavne tam, kde je to neopodstatnené, len aby upútali pozornosť. Ale nájdu sa aj výnimky ako v dnešných tipoch. Je to síce spodné prádlo, ale v ani jednom nie je v úvode ženský či mužský zadok, len v bonuse nájdeš konský, ale ten je tam plným právom.

1) The Best Underwear Ever Made

No prosto najlepšie trenky pre chlapa. Sú vraj pohodlné, úžasné, odpudzujúce vlhkosť, bez zápachu… A dokonca si do nich môžeš zastrčiť svoj mobil, mp3 prehrávač, alebo čokoľvek podobné. Spodné prádlo s vreckom na veci. Neskúšal som ich, tak nemôžem povedať, či sú naozaj tak super. Každopádne môžeš mať štvoro za $72 (+ $28), alebo v iných množstvách za iné ceny. Ale čudujem sa, že im to Kickstarter ešte nezatrhol, keďže je proti pravidlám ponúkať “balíčky” viacero kusov. Na druhej strane je logické, že si nekúpiš jedny spoďáre. A na záver, kým prejdete k videu, toto je prvá kampaň na oblečenie, kde nie je v úvodnom obrázku otrčený ženský zadok, za čo odo mňa získavajú malý bezvýznamný bod.

2) Men’s Briefs w/ Adjustable Pouch – UFM Underwear For Men

Keď som už začal so spoďármi, tu sú ďalšie, tentokrát nastaviteľné pre maximálne pohodlie tvojho rozkroku. Pomocou dvoch šnúrok si môžeš upraviť veľkosť “vaku” na tvoje “náradie” a vďaka tomu sa cítiť tak pohodlne, ako to len ide, navyše bez škrabania sa v rozkroku. Jedny takéto slipy stoja $18 (+ $18) a štvoro $72 (+ $18). Hotové by mali byť v januári 2014.

3) Baba Invisible Panties

Aby som nediskriminoval a nepísal len o pánskom spodnom prádle, tento kus by mal byť určený pre ženy. Vzhľadom na to, že po dvoch týždňoch od spustenia vyzbieral $45 z $10 000, nedávam tomuto projektu veľké šance. O čo ide? Vraj o pohodlné, neviditeľné a sexy nohavičky. Sú asi tak vo veľkosti vložky a celý “postroj” vyzerá dosť podivne. Popravde, z obrázkov mi nepríde, že by boli sexy, či pohodlné a možno ani moc neviditeľné nie sú. Ale ako príklad vynaliezavosti a zaujímavosti z Kickstarteru to stačí. A keby ťa zaujímala cena, tak 3 kusy môžeš mať za $20 (+ $15).

BONUS: Tail Lights

Názov to skrátka vystihuje. Ide o chvostové svetlá. Áno, viem, v slovenčine to nevyznie tak dobre ako v angličtine – tail light = zadné svetlo, a zároveň tail = chvost. Ale doslovný preklad funguje, keby som bol kôň alebo by som nejakého vlastnil a jazdil na ňom, tak tento projekt hneď podporím. Tail lights sú LED pásiky, ktoré upevníš koňovi na chvost, a tým sa v noci stane krásne viditeľným a nemusíš sa báť, že by ťa pri nočnom výlete na živom tátošovi prešiel nejaký tátoš kovový. Svetlá sú vodotesné, s povrchom, ktorý by mal predísť zamotaniu do chvosta a s výdržou asi 15 hodín nepretržitého svietenia. Cena tohto produktu je $160 (+ $75).

Pridaj komentár