IndieKicks #69: NSFW pitchoviny a.k.a. 50 Shades of Crowdfunded Fantasy

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Som si tak začal hľadať space technológie a keď som na Kickstarteri všetko prešiel, pozrel som sa na Indiegogo. V kategórii “technology” (veď kde inde by som to hľadal) som našiel tieto projekty, ktoré som vôbec nečakal! S vesmírom nemajú nič spoločné, určite však zaujmú svojou NSFW povahou. Prosto som sa nemohol nepodeliť o tieto dildá, vibrátory a umelé vagíny, ktoré sa na Indiegogo povaľujú.

1) Vibease Wearable Smart Vibrator that brings Fifty Shades of Fantasy to life

Začnem jedným už ukončeným projektom, dokonca úspešným, s počtom funderov 1402. Len si to predstavte, toľko dosiaľ neuspokojených ženských fantázií bude naplnených! V skratke, o čo ide? Vibease je malý vibrátor s výkonným motorčekom, ktorý je ovládaný mobilným telefónom. A prečo to diaľkové ovládanie? Lebo je to napojené a synchronizované so zvukovou stopou, s erotickou audioknihou pre dosiahnutie dokonalého zážitku z “čítania”. A už z videa vyplýva, že je vhodný na každú príležitosť, priam na každodenné nosenie. No a ešte je tu jedno využitie toho, že je diaľkovo ovládaný. Cez internetové pripojenie sa dá ovládať aj z druhej strany Zeme, prepojením mobil <internet> mobil <bluetooth> vibrátor. Na čo sa to dá využiť, to už nechám na tvojej fantázii. A len zo zaujímavosti, cena bola od $79 (+ $15).

2) Blackcatbox: 1st Smart Phone WiFi STROKING Device. Not a vibrator.

Týmto vynálezom sa dostávame bližšie k pridaniu ďalšej úrovne sexu cez telefón. Teda… takému jednosmernému. Žene stačí Blackcatbox, WiFi pripojenie na internet a už len držať, o zvyšok sa postará partner pomocou mobilnej aplikácie a pripojenia. Toto nie je vibrátor, ale “predlžujúce” sa dildo, ktoré sa zväčšuje a zmenšuje podľa toho, ako niekto pohybuje prstom po obrazovke mobilu. A samozrejme, funguje aj “manuálne” bez internetu. Indiegogo cena je $250 alebo $400 za 2 Blackcatboxy.

3) Lovense Long Distance Love Toys

Týmto projektom sa už dostávame naozaj k sexu cez telefón, alebo skôr ku kyber sexu. Lovense je kombinácia 2 zariadení, Max (pre chlapov) a Nora (pre ženy). Max je v podstate umelá vagína a Nora vibrátor. Obe zariadenia sú spárované so smartfónmi a cez internet spolu komunikujú. Impulz prichádzajúci z Maxa sa prejaví vibrovaním Nory a pohyby/vonkajšie impulzy na Nore sa zas prejavia na Maxovi. Čiže to, čo sa deje na jednej strane, ovplyvňuje druhú a naopak. Ďalej to asi nie je potrebné vysvetľovať. Cena je $99 za jedno zariadenie, alebo $179 za obe.

BONUS: AEON Attire: Finally Leather Gloves as Smart as your Phone

Aby sa vyššie spomínané hračky dali používať na diaľku, cez mobil a aj pri chladnom zimnom počasí, tu je projekt s koženými rukavicami určenými na ovládanie dotykových obrazoviek. Jedny takéto rukavice môžeš mať od $65 CAD (+ $8 CAD).

Pridaj komentár