IndieKicks #73: 3 najpríšernejšie kickstarterovské projekty roku 2013

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Na Nový rok som vybral niečo extra. Zopár hrozných projektov z toho množstva na Kickstarteri. Ak chceš dlhší zoznam, pozri si YourKickstarterSucks.

1) American Ass

Jednoducho americká prdel, alebo by sa to dalo preložiť aj ako osol. Tak tento osol chce cestovať po Amerike a fotiť na rôznych lokáciach nádhernú prírodu a svoj holý zadok. Z týchto fotiek chce spraviť 12 mesačný kalendár, ktorý si môžeš kúpiť za $25 (+ $4). Moje hodnotenie: to si robí prdel!

2) Cellfie – Great photos under your finger!

Máš rád selfie? Si tak krásne egocentrický, že sa musíš všade fotiť mobilom, najlepšie s duckface? Toto je to pravé pre teba. Teleskopická tyč, na konci ktorej je držiak na mobil a na rukoväti je tlačidlo na spúšť. Celá táto zbytočnosť stojí £29 (+ £3). Hodnotenie: uhm, LOL?

3) Baba Invisible Panties

Už to tu raz bolo a je to tu zas. Skrátka tento projekt je tak zlý, že som ho musel opäť spomenúť. Už na pohľad nepohodlný postroj, ktorý sa tvári ako neviditeľné nohavičky. Toto radšej ani nebudem hodnotiť, ale cena mala byť $20.

BONUS: Staring at the Camera

Ako bonus tu je niečo veľmi umelecké, umeleckejšie ako Americký zadok. Film o tom, že chlap bude 30 minút zízať na kameru. A na tento projekt potrebuje 15 tisíc dolárov. Dokonca zvažoval aj titulky k tomuto filmu. Popravde ma vôbec nemrzí, že za 30 dní trvania projektu sa podarilo vyzbierať len niečo menej ako 10 percent. Z odmien za zmienku stojí najdrahší level za $8191, za ktorý darca nedostane vôbec nič, ani DVD, ani pohľadnicu, ani poďakovanie, nič. Hodnotenie: ten človek to nemohol myslieť vážne.

Pridaj komentár