IndieKicks #74: Filmové cestovanie v čase na niekoľko spôsobov

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Ani tento týždeň si neodpustím tipy, a teraz konečne normálne. Opäť sú z filmového odvetvia a dokonca všetky 3 filmy spája rovnaká téma, cestovanie časom. No a bonusový projekt je z českého Startovača a ide o novú kartovú fantasy hru.

1) ‘Frozen in Time’ Feature Film (Phase 1)

Frozen in Time je film o cestovaní v čase. Hlavný hrdina sa snaží zmeniť minulosť, a tým zachrániť svoju manželku pred smrťou. To mi znie nejak povedomo… Aach, The Time Machine! Snáď sa aj zvyšok deja nebude vyvíjať rovnako. Dej má byť nepredvídateľný, tak to by som rád videl (bez sarkazmu). Projekt je na podporu prvej fázy, kde ide o zaplatenie scenáristu, concept artistov a pod. Ale už oslovili aj zopár hercov, medzi nimi aj Davida Tennanta (Doctor Who), ale od neho zatiaľ nemôžu čakať nič, keďže na to nemajú financie. To by sa však mohlo zmeniť vo fáze 3. Ako odmenu za podporu dostaneš za £5 poďakovanie na webe a v titulkoch. A za £20 (+£5) ti k tomu pridajú aj DVD/Blu-ray, ktoré by malo vyjsť v októbri 2015.

2) Moebius: A short film about the perils of time travel

Tentokrát krátky film, ale opäť o zachraňovaní niekoho blízkeho. Joanna sa zúfalo snaží skákať v čase, aby zabránila smrteľnej nehode, ktorá sa stane jej dedovi. Za odmenu dostaneš od $20 link na stiahnutie filmu vo FullHD, ale keď pridáš o $10 viac, tak dostaneš svoju fotku do jednej scény. Film bude hotový asi v júni 2014.

3) KUNG FURY

Šialená komédia v osemdesiatkovom štýle o policajtovi (Kung Fury), ktorý sa vydá na cestu časom, aby zabil najhoršieho zločina všetkých čias, Adolfa Hitlera, taktiež známeho pod menom Kung Führer. Film je už v natočený, ale zatiaľ len v dĺžke 30 minút. Po úspešnej kampani bude film dlhší a zlepšia sa efekty a všetko, čo sa len dá. Od $20 dostaneš download filmu vo FullHD a špeciálne features, ktoré nebudú prístupné verejnosti. Hotový bude v novembri 2014 a zatiaľ si môžeš pozrieť trailer, ktorý je súčasťou videa ku kampani.

BONUS: Fantasy karetní hra CESTY ZA ZLATEM

Fantasy kartová hra od českých autorov, obsahuje veľa farebných obrázkov. Tvojou úlohou je vysielať zo svojho kráľovstva rôzne skupiny tvorov, ktoré budú v ďalekej krajine hľadať zlato. Kto zlata získa najviac, vyhráva. Medzitým sa ešte snažíš zničiť protivníkov v rôznych súbojoch. Hra je v princípe jednoduchá a variabilná. A s cenou 250 Kč je aj dostupná. Prípadne, keď podporíš projekt vyššou sumou, dostaneš 1, 2, či 3 špeciálne karty naviac.

Splněno
2 404 Kč (0%)
40000 Kč požadováno
PODPOŘTE PROJEKT

Pridaj komentár