IndieKicks #78: Podporte bojové mačiatka!

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Je to náročné, vybrať pár doskoviek z toho množstva, čo sa na Kickstarteri objavuje. Takže ak ti je týchto pár málo, skús použiť vyhľadávací filter a tam ich nájdeš viac.

1) Fief – France 1429

Prenesme sa do Francúzska na začiatok 15. storočia, kde budeme za svoju dynastiu bojovať o nadvládu nad najviac lénami (fief). Spôsobov ako vyhrať, čím získať najviac bodov, vplyvu, je dosť. Získavaš tituly pre svoju rodinu, zvyšuješ svoj vplyv, buduješ armády a bojuješ s nepriateľmi, alebo sa môžeš spojiť sily so svojím susedom svadbou. Hra ponúka naozaj pestrú paletu akcií, ktorými môžeš dosiahnuť svoje ciele. Celá deskovka s hŕbou komponentov, kartičiek a hracím plánom stojí $65 (+ $20) a počkáš si na ňu do júna.

2) City of Iron: Experts and Engines

Toto nie je kompletná hra, ale len rozšírenie k už v minulosti crowdfinancovanej doskovke City of Iron. Hlavným motívom je steampunk v kombinácii s mágiou, je určená pre 2 až 4 hráčov a trvá hodinu a pol. Ako hráč zastupuješ jeden z národov, ktorý sa snaží byť ten najsilnejší, najlepší zo všetkých. Svoj cieľ môžeš dosiahnuť silnou armádou, ekonomikou, vyvinutou technológiou, či rýchlou expanziou. Experts and Engines prináša k pôvodnej hre nové vylepšenia, kartičky a samozrejme si môžeš kúpiť komplet, pôvodnú hru aj s rozšírením za $130.

3) Kombat Kittens: The Card Game

Kartičková hra s bojovými mačiatkami. Je pre 3 až 5 hráčov s hracím časom asi 20 minút. Hráči verbujú mačky do svojich armád a potom útočia na súperov. Kto vyhrá boj, dostane odmenu v podobe zlata. Vyhráva ten, kto nazbiera najviac zlata. Hra stojí $25 (+ $20).

BONUS: ii Earphones Snap Strap

Projekt od slovenského tímu, vďaka ktorému udržíš svoje slúchadlá pod kontrolou. Nebudú sa ti motať pred tvárou a dokonca by sa ti ani nemali zamotať, keď si ich zložíš a strčíš do vrecka. Ide kus gumy, ktorý upevníš na kábliky a dáš si to za krk. Táto malá blbôstka stojí $7 a môžeš si dokonca vybrať z niekoľkých farieb.

WTF: SnapsByCharles_ Snapback Hat Trippy C’s Snap Back

Nemôžem si pomôcť, ale asi najviac hrôz je v kategórii móda. Táto slečna sa snaží predať superkvalitné úžasné a originálne šiltovky. Prosto nechápem, čím to je, že tento duckface za 26 dní kampane nedostal ani dolár. Hlavne je škoda, že k tomu nie je video, ale len jeden obrázok z hipstagramu.

Pridaj komentár