IndieKicks #79: Simulátor MHD, japonská steampunková adventúra a menštruačné nohavičky

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Mal by som si do HabitRPG zapísať, že mám sledovať viac Startovač, sú tam zaujímavé veci, napríklad simulátor MHD od českých vývojárov. A zvyšok tu už mám z Kickstarteru.

1) Ozvučení hry SIMT

SIMT je simulátor mestskej hromadnej dopravy v českom meste (vymyslenom), ponúkajúci vychytávky, ktoré v iných simulátoroch nenájdeš. Sú tam napríklad verne spracované trolejbusy. Na tejto hre už 3 roky pracujú 2 ľudia, ktorí došli k záveru, že v tomto štádiu hra už potrebuje zvuky. To nie je žiadna banalita a bude to niečo stáť, odhadom 10 tisíc korún. Ak sa vyzbiera viac, tak všetko pôjde na vylepšenia hry, dokončenie webu, interaktívnu mapu s prehľadom dopravnej situácie, plne animovné modely ľudí, áut. Ak bude projektu dariť, tak začnú pracovať na multiplayeri, ďalej pridaní električiek, zlepšení grafiky, fyziky, modelov. Najobľúbenejšia odmena za podporu je za 1100 korún, kde dostaneš časovo neobmedzenú Zlatú verziu hry.

Splněno
36 480 Kč (372%)
9800 Kč požadováno
PODPOŘTE PROJEKT

2) The Book of Unwritten Tales 2

Fantasy adventúra od indie štúdia, vlastne je to pokračovanie úspešnej hry. Teraz chcú vydať druhý diel, už ho majú pripravený, ale nechcú pridať len nový príbeh, ale aj zlepšiť grafiku, pridať epický soundtrack a spraviť množstvo vylepšení… A o tom je tento projekt. Vydanie chystajú na začiatok budúceho roka, ak si chceš už teraz kúpiť špeciálnu edíciu, tak im prihoď $30 (ak budeš rýchly, inak o $5 viac).

3) Blackmore: A Steampunk Adventure Game

Blackmore je japonská adventúra odohrávajúca sa v steampunkovom Londýne. Vytvárajú ju veteráni herného priemyslu so skúsenosťami s hrami v 2,5D a v takom štýle bude aj táto hra. Hlavnou postavou je Emma Honda-Blackmore, inteligentná a nezávislá doktorka pomáhajúca chudobným v južnom Londýne. Po otcovi zdedila schopnosť vynaliezať nové veci a používa technológiu a nové forenzné techniky na riešenie zločinov. Hra bude hotová v marci 2015 a teraz si ju môžeš kúpiť za $20.

BONUS: Geeky Sprinkles: Fun Sprinkle Shapes for Geeky Baking

Ak patríš k zručnejším, ktorí dokonca radi pečú, robia zákusky a podobné dobroty, tak ťa možno poteší tento projekt. Sú to malé farebné veci na posýpanie zákuskov (cukrová drť?), ale na rozdiel od bežných farebných guličiek a trubičiek majú supergeeky tvary: Tardis, steampunkové kolieska, či blesky (wizard style). Tak ak chceš tvoriť a štýlovo zdobiť, môžeš si vybrať jednu z odmien, rôznych kombinácií zdobítok, ktoré sú od $12 (+ $10) za jednú nádobku jedného druhu, cez kompletný set za $26 (+ $15) až po dvojité či iné extra balenia.

BONUS2: Period Panties

Neviem, či WTF alebo iba BONUS, vyber si sám/sama. Presne ako názov hovorí, ide o nohavičky pre ženy na obdobie periódy. Ich účelom má byť buď výstražné varovanie alebo poukázanie na to, že si ich majiteľka vychutnáva, že je žena. V ponuke sú rôzne nohavičky s postavičkami, napríklad Rainbo: First Blood, Cunt Dracula, Captain Redbeard a ďalšie v podobnom duchu. Jeden pár vyjde na $13 (+ $10), ale za 5 dáš len $55 (+ $25).

Pridaj komentár