Nathan Fillion ťa potrebuje! Pomôž mu natočiť nový fandomový seriál.

In Cony, Crowdfunding, IndieKicks, Seriály by R@100Leave a Comment

Pred pár dňami Alan Tudyk a Nathan Fillion (Wash a Malcolm z Firefly) odštartovali kampaň na vytvorenie webseriálu Con Man. Už po pár hodinách vyzbierali cez 100 000 dolárov a teraz už niekoľkonásobne prekročili svoj cieľ.

Con Man je seriál o dvoch hercoch, ktorí hrali v scifi seriáli ako kapitán (Nathan) a pilot (Alan) vesmírnej lodi, kým ho štúdio zrušilo. Nie, nie je to Firefly, aj keď sa to môže zdať, je to seriál Spectrum. Samozrejme, čerpajú z vlastných skúseností. Webseriál bude o ľuďoch na conoch (CONvention MAN), no nebudú si robiť srandu s fanúšikov, ale zamerajú sa na oblasti, ktoré bežný návštevník nevidí. Pohľad na organizáciu, ako vyzerá con z pohľadu hosťa a organizačné faily, ktoré zažíva.

Okrem Nathana a Alana si tu zahrajú aj iné známe tváre, napr. Sean Maher a Gina Torres (Firefly), Amy Acker (Dollhouse), Seth Green, Felicia Day a dokonca James Gunn. Môžeme sa tak tešiť a na hviezdne obsadenie a kopu zábavy.

Pre lepšiu predstavu si pozri teaser:

Za podporu kampane dostaneš veľa vecí, od $15 dostaneš prístup na privátny kanál na HangWith.me, kde nás bude Alan pravidelne informovať, čo sa deje. Ak máš dosť peňazí, za $100 (+ $15) dostaneš Alanom podpísaný plagát, tričko, meno v titulkoch a možnosť vidieť epizódy skôr ako zvyšok sveta, pričom ku každej dostaneš audiokomentár.

Prečo by si mal/a podporiť kampaň, keď už presiahla ciele? Okrem toho, že dostaneš cool stuff, tak čím viac sa vyzbiera, tým viac epizód sa natočí (teraz už 10 namiesto pôvodných 3), epizódy budú mať cudzojazyčné titulky a keď sa dosiahne 1,75 mil., tak Alan prečíta meno každého prispievateľa vo videu.

Tak na čo čakáš? Choď na stránku projektu a daj im svoje peniaze.

Pridaj komentár