IndieKicks tips #10 – fantasy, komiks, vrtuľník, iPloskačka

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Krátkym filmom sa darí, hlavne, keď nemajú vysoké náklady (FenixMedieval / Fantasy Project), ale aj dlhším (America’s Fighting Dinosaur), prípadne TV seriálom (Edgar Allan Poe’s Tales of Mystery). To je zopár vecí z dávnejších tipov, ktoré sa dočkali úspešného konca kampane a tým sa vydali na cestu k dokončeniu. Taktiež veľmi úspešne dopadol herný Project Eternity s takmer 4 mil. dolárov, čím prekonal Double Fine Adventure. Ale dnes tu máme 2 celovečeráky, jeden fantasy a druhý animovaný komiksák, quadrokoptérový laser tag a niečo pre fanov iVecí a alkoholu.

The Shadow Cabal (feature film)

Máme tu ďalší fantasy počin, tentokrát celovečerný film. Autor (Arrowstorm Entertainment) nie je v tejto oblasti žiaden nováčik, za posledný rok získal cez Kickstarter financie na 2 filmy. Ale pred pár mesiacmi mu nevyšla kampaň na webseriál The Shadow Cabal, tak to teraz skúša s filmom. Pôjde o akčné fantasy plné mágie, napätia, orkov, elfov, trpaslíkov, nemŕtvych, drakov, démonov, morských panien a tiež zopár ľudí. Malú ukážku toho, čo čakať, si môžete pozrieť vo videu.

“The Goon” Movie… let’s KICKSTART this sucker!!!

Poznáte komiks The Goon? Nie? Nevadí, lebo sa možno dočkáte animovaného filmu na základe tohto komiksu. Gangstri, zombíci, vraždiaci roboti, démonickí kňazi, obrovskí ryboľudia a všetko medzi tým tu nájdete. Asi to nie je úplne to, čo si predstavíte pod pojmom animák, a preto potrebuje našu pomoc, aby sa tento nový druh filmu, ktorý je hlučný, násilný a uráža tvoju babičku, stal skutočnosťou a dostal sa do kín. Pre predstavu si pozrite proof of contept, zopár animovaných skečov.

Mimix™ Tilt-to-Fly controller and NanoQ™ copter

Chceli ste mať niekedy vrtuľník na diaľkové ovládanie? Tak teraz máte možnosť, jednoducho ovládateľný malý 4-vrtuláčik, s ktorým môžete “bojovať” proti ďalším prostredníctvom laseru. Tiež vám to pripomína laser tag? Samozrejme, dostanete možnosť si štýl hry a využitie upraviť/hacknúť. Jedna takáto hračka vyjde na $119 +$15 pošta.

iFlask: The World’s First Ever “Smart” Flask

Tak si prechádzam Kickstarter a zrazu iFlask, iFlask, what? Čo to je? Áno, ako názov napovedá, je to ploskačka v tvare iPhone. Ste zvyknutí nosiť si so sebou niečo na povzbudenie, či oťapenie a nechcete byť nápadní? Well, kto by podozrieval iPhone, na prvý pohľad určite oklame, len asi bude vyzerať trochu divne, keď si priložíte svoj mobil k ústam alebo z neho ulejete do štamprlíka. Má to jedinú nevýhodu, poštovné stojí toľko, čo samotná ploskačka.

Pridaj komentár