IndieKicks tips #9 – scifi mix + bonus

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

V dnešných tipoch vám prinášam mix všetkého možného, scifi krátky film, vesmírny simulátor, vývoj plazmových motorov, kožené doplnky a jemne NSFW bonus na záver.

Fenix: A Live Action Sci-fi Short Film

O tomto netreba moc písať. Hraný krátky film o holubovi, ktorý naviguje vesmírnu loď nesúcu náklad, ktorý môže zmeniť existenciu všetkého na Zemi.

Nexus 2: The Gods Awaken (PC & MAC)

Aj teraz sa našlo miesto pre počítačovú hru. Vesmírny simulátor s krásnymi loďami a prvkami RPG. Je to nasledovník hry Nexus: The Jupiter Incident z roku 2005, čo by mohol byť dobrý základ. Nechajme sa prekvapiť, čo z toho bude.

Plasma Jet Electric Thrusters for Spacecraft

Uf, vývoj plazmových motorov pre vesmírne lode musí byť dobre zanedbávaný, keď vedci zháňajú peniaze od mikroinvestorov. Ale kto vie, snáď sa to podarí, vývoj sa posunie vpred a čoskoro budeme mať nízkonákladové motory vhodné na poháňanie medziplanetárnych letov. Anyway, to video musíte vidieť, zatiaľ asi najzábavnejšie v zmysle “nenútené a prirodzené”, akoby to točil Sheldon z TBBT.

Headknife Leather Goods

Kto má rád kožu a potrpí si na kvalitné kožené výrobky, náramky, opasky, kapsičky? Nech sa páči, aj to nájdete ako kampaň na Kickstarteri. Aj keď pri tej cene si to človek 2x rozmyslí, či potrebuje bedrovú kapsu, ktorá vyzerá úžasne, ale za 300 dolárov.

Luminous Love Wand

A ako ukážku toho, čo všetko sa dá nájsť na Kickstarteri či Indiegogo, vám dávam link na “hračku do postele”. Video si určite pozrite, dobre som sa pri tom pobavil.

Pridaj komentár