JourneyQuest – epická výprava

In Crowdfunding, Webseriály by R@100Leave a Comment

Sú disfunkčná skupina tvorená neschopným mágom, odmeranou elfkou so smrteľnou muškou, vytrvalým priestom a silným, hlučným a šialeným bojovníkom. Sú na výprave za zničením Meča boja (The Sword of Fighting), aby sa nedostal do nesprávnych rúk. Nenápadne ich sleduje študentka školy bardov.

jq-4x6_pax_v6

Všetko by bolo v poriadku, keby sa im do cesty nepripletli orkovia, assassinka a nejaká tá smrť člena skupiny. Dozvieme sa niečo z toho, ako funguje škola bardov, že náhoda môže aj pomôcť a byť vzdelaný vo viacerých jazykoch sa vyplatí.

V tomto webseriáli asi nenájdete známe tváre, teda pokiaľ ste nevideli The Gamers, či The Gamers: Dorkness Rising, nízkorozpočtové, ale o to epickejšie filmy zo sveta stolových RPGčiek. JourneyQuest píše Matt Vancil, ktorý pracoval na spomínaných filmoch. Ak sa vám páčilo humorné prevedenie filmov, určite nesklame ani JourneyQuest, môžete počítať s vtipným prehrávaním postáv a kvalitným technickým spracovaním.

Čo treba dodať, že celý seriál je spozorovaný fanúšikmi, tak sa vám to zapáči, môžete im niečo prihodiť – cez ich web. Zatiaľ si môžeme vychutnať 7 epizód prvej a 3 epky druhej série. Pričom od druhej epizódy 2. série nás čaká prekvapenie v podobe Tophera z Dollhousu (Fran Kranz), dúfam, že tam bude aspoň do konca sezóny.

Trailer:

Prvá epka.

Viac o JC nájdete na:

http://www.journey-quest.com
http://www.imdb.com/title/tt1715332/
http://on.fb.me/journeyquest‬

 

Pridaj komentár