Keby Ali G radil firmám: Nathan For You [TIP NA SERIÁL]

In Seriály by Marcel KlimoLeave a Comment

V americkej televízii sa roztrhlo vrece s reality šou, ktoré už dnes nie sú len o špehovaní skupinky ľudí v byte (Big Brother), ale aj o tom, ako riaditelia idú pracovať medzi svojich zamestnancov (Undercover Boss), prípadne o rozmaznaných primadonách (Here Comes Honey Boo Boo). Chcem ale poukázať na zaujímavý projekt Nathan For You, za ktorý stojí Nathan Fielder v spolupráci s Comedy Central. V každej epizóde navštívi zopár malých podnikateľov, aby im pomohol získať viac zákazníkov. Hneď v prvej epizóde sa rozhodne pomôcť obchodu so zmrzlinou tak, že zákazníkom ponúkne zmrzlinu s príchuťou “poo”. Pozrite si toto video a pochopíte 🙂

Tento dokumentárno-reality seriál paroduje, ale nesnaží sa byť silene komický. Humor je skrytý v tom, ako sú rôzne scénky zostrihané a vďaka Nathanovej kombinácii prehnaného sebavedomia s detskou hanblivosťou. Často mi to pripomínalo postavičky od Sacha Baron Cohena (Borat, Aladeen a samozrejme Ali G). V nasledujúcom videjku Nathan napríklad pomáha realiťáčke predať viac domov tvrdením, že jej domy nie sú obývané duchmi alebo démonmi.

Seriál je momentálne v druhej sérii a najnovšie epizódy si viete pozrieť priamo na stránke Comedy Central alebo na YouTube.

Pridaj komentár