Kevin Sorbo – nehasnúca indie hviezda Kickstarteru

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Chceš vedieť, ako úspešne vyzbierať dosť peňazí na filmový projekt na Kickstarteri? Odpoveď je jednoduchá, herecky obsaď Hercula. Zatiaľ to fungovalo pri 4 projektoch, stačilo dať do názvu projektu “starring Kevin Sorbo”. Či je to fantasy, rodinný alebo scifi film, všetky vyzbierali dostatok peňazí.

Dokonca sa zdá, že celá séria fantasy filmov Mythica je tak úspešná, že bude mať už tretie pokračovanie: Mythica 3: The Necromancer. Samozrejme, s Kevinom Sorbom. Tentokrát si už nezahrá siláka, ale mága menom Gojun Pye, ktorý je mentorom hlavnej postavy, nekromantky Marek.

Film natáča indie štúdio Arrowstorm Entertainment, ktoré má už zopár (8) filmov na svedomí. Pozrieť si ich môžeš za 3 doláre alebo kúpiť za 15. Z trailerov je vidno, že to nemajú odfláknuté, pekné kostýmy, dobrý zvuk, nie až tak pekné CGI monsters, ale zato sa neboja natáčať v exteriéroch.

Ale naspäť k najnovšiemu Kickstarter projektu. Ako odmenu za podporu sumou $15 dostaneš fullHD download, k tomu soundtrack a pdf plagát vo vysokom rozlíšení. Ak si na fyzické odmeny, za $20 (+$7) dostaneš exkluzívnu DVD edíciu, podpísanú hercami a štábom. Za vyššie sumy môžeš mať BluRay, balíček celej série filmov, tričko a pod.

Podpor mága Sorba!

Pridaj komentár