Milášššik znova v tvojom kine!

In Filmy, Hobbit, Pozvánky by Evita KlimoLeave a Comment

Všetci už isto viete, že o nejaké 2 týždne nás čaká finále dobrodružnej cesty hobita, trpaslíkov a čarodejníka za pokladom Ereboru (slovenská premiéra je 11.12.2014). Ale možno neviete, že predchádzajúce strasti a útrapy našich dobrodruhov si môžete opäť pozrieť v kine.

Aby som to zbytočne nenaťahovala, pozývam vás do kina Nostalgia v Bratislave na reprízu filmov Hobit: Neočakávaná cesta a Hobit: Smaugova pustatina, a na premiéru filmu Hobit: Bitka piatich armád.

5.12. v piatok o 19:00 bude HOBIT: NEOČAKÁVANÁ CESTA (titulky),10.12. v stredu o 19:15 sa premieta HOBIT: SMAUGOVA PUSTATINA (titulky)
a 11.12. vo štvrtok o 19:15 je tu premiéra finále HOBIT: BITKA PIATICH ARMÁD (titulky).

Tých variácií (3D, titulky, dabing) je viac, preto vám odporúčam pozrieť si hobitiu facebookovú udalosť Nostalgie, kde je to všetko pekne prehľadne rozpísané.

Podľa našich (zatiaľ oficiálne nepotvrdených) správ bude pred premiérou aj sprievodný program, o ktorý sa postará Spoločenstvo Tolkiena, takže sa máte na čo tešiť. Minimálne je isté, že prídu v kostýmoch, tak sa tematicky nahoďte aj vy, ak chcete. Sami rozhodne nebudete. 🙂

Pridaj komentár