Pesničky tohto českého elfieho barda z hlavy len tak ľahko nedostaneš.

In Crowdfunding, Hudba by R@100Leave a Comment

Ak chodíš na cony, asi už poznáš elfieho barda Laega. Ak nie, je to český multinštrumentalista, pesničkár a skladateľ. V jeho repertoári nájdeš prevažne folkové skladby inšpirované fantasy svetom. Niektoré pesničky si môžeš vypočuť na jeho webe alebo na niektorom z koncertov, napríklad na Slavcone, či Festivale Fantazie.

Laeg Mortemir na SlavConeTak po tejto pesničke dostal Laeg Mortemir z Písně z larpů standing ovation a musel pridať ešte 2. A bol z toho tak krásne dojatý… :-)Hobitova cestaSpev: Laeg MortemirHudba: Jarek NohavicaText: Randir

Posted by Space Unicorn on Monday, April 29, 2013

Ale prečo o ňom píšem, okrem toho, že si zaslúži, aby ho ľudia poznali? Práve beží na hithit.cz kampaň, v ktorej zbiera peniaze na jeho nové CD “K Vašim službám”. Väčšina skladieb bude nová a taktiež tam použije nástroje, ktoré vybočujú z bežného smeru folku.

Odmeny si môžeš vybrať v sume od 50 do 5000 Kč. Za 50 Kč dostaneš odznačik a zľavu na kúpu CD na koncerte, za 200 Kč dostaneš CD s podpisom a venovaním, ak sa chystáš na koncert, tak za 400 Kč ti Laeg pridá aj pieseň na prianie. Pridaj ešte 600 korún a budeš mať poďakovanie v booklete.

Tak sa neokúňaj a podpor barda Laega!

Pridaj komentár