Poď s geekmi do kina! Na aké filmy s nami pôjdeš v JÚLI?

In Filmy, SCIFI zóna by Marcel KlimoLeave a Comment

Do kina sa vždy ide najlepšie s ľudmi, ktorí zdieľajú tvoje nadšenie z pozerania filmu. Preto ťa už ostatné dva roky pozývame na rôzne premiéry filmov, kde sa môžete stretnúť s ďalšími geekmi.

Spojili sme sa s kinom Nostalgia v Bratislave a Scifi-Guideom, aby sme vám pod jednou a jednoznačnou hlavičkou priniesli filmy, na ktoré môže chodiť s ďalšími geekmi. Táto nová iniciatíva sa volá SCIFI ZÓNA. Pravidelnou súčasťou budú aj súťaže o lístky do kina Nostalgia alebo propagačné predmety z filmov.

V mesiaci júl sa môžeme tešiť na nasledujúce filmy:

Interstellar – 1.7.2015 19:15

Facebook event
Cena: 3.50/4.00 €

Keď sa náš čas na Zemi chýli ku koncu, tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v ľudských dejinách: vycestuje z našej galaxie s cieľom nájsť medzi hviezdami pre ľudstvo nový domov. Hviezdne obsadený sci-fi thriller Christophera Nolana rozpráva postapokalyptický príbeh o cestovaní vesmírom. Interstellar – červie diery a alternatívne dimenzie, v ktorých sa skupina výskumníkov rozhodne cestovať do neznáma s nádejou, že nájdu niečo, čo pomôže zachrániť náš svet, v ktorom dochádza jedlo, voda aj zdroje energie. V 60. rokoch 21. storočia má za sebou planéta Zem hladomor a s ním spojené vojnové konflikty. To, čo v tejto dobe potrebuje ľudstvo viac než ropu či iné obnoviteľné zdroje, je riešenie plesne postupne devastujúcej všetky poľnohospodárske plodiny. Tým riešením môže byť celkom iná planéta ležiaca na opačnej strane vesmíru, ku ktorej sa otvorila v našej slnečnej sústave červia diera. Skupinka posledných schopných vedcov a technikov sa k tejto planéte, obklopenej nie hviezdami, ale čiernymi dierami, vydáva za poslednou nádejou ľudstva.

The Minions 3D – 3.7.2015 18:00

Facebook event
Cena: 4.50/5.50 € (SK Dabing)

V animovanej komédii pre deti i dospelých zažijú zábavní žltí mužíčkovia z rozprávky „Ja, zloduch“ veľké dobrodružstvo, pri ktorom budú hľadať najväčšieho a najhoršieho zloducha. Úlohou Mimoňov je totiž slúžiť zlým pánom, no to sa im veľmi nedarí. Títo dobráci od kosti to skúšali s faraónom, tyranousaurom, Drakulom i Napoleonom, no ani jedného nedokázali udržať dlho pri živote. Desiatky Mimoňov tak zostali bez zmyslu života, až kým si traja z nich nepovedali, že nájdu nového pána. A tak sa začína dobrodružná výprava Kevina, Stuarta a Boba, ktorí vyrazia do sveta, aby všetkým svojim kamarátom vrátili zmysel života.

Terminátor: Genisys – 15.7.2015 17:30

Facebook event
Cena: 3.50/4.00 €

Arnold Schwarzenegger sa vracia ako legendárny Terminátor v pokračovaní kultovej sci-fi série, ktoré sa bude odohrávať v súčasnosti i budúcnosti. Píše sa rok 2029. John Connor, vodca hnutia odporu voči strojom, bojuje v krutej vojne o prežitie ľudstva proti všemocnému Skynetu. Posiela svojho najlepšieho vojaka Kylea Reesea, aby cestoval v čase späť do roku 1984 a stretol sa s jeho matkou Sarah, ktorú má ochrániť. Kyleovi a Sarah sú v pätách krvilační roboti z budúcnosti, na scénu sa však vracia Terminátor…

Ant Man – 22.7.2015 19:30

Facebook event
Cena: 5.00/6.00 €

Komiksová legenda spoločnosti Marvel ožíva na striebornom plátne v akčnom sci-fi príbehu geniálneho vedca, ktorý príde na to, ako meniť svoju veľkosť. Podvodník Scott Lang (Paul Rudd), vybavený pozoruhodnou schopnosťou zmenšovania svojich fyzických rozmerov a súčasne znásobovaním svojej sily, sa musí ujať úlohy hrdinu a pomôcť svojmu mentorovi, doktorovi Hankovi Pymovi (Michael Douglas), ochrániť tajomstvo skrývajúce sa v jeho úžasnom obleku Ant-Mana pred úplne novými nástrahami, ktoré ho ohrozujú. Pym a Lang sú tvárou v tvár zdanlivo neprekonateľným prekážkam nútení naplánovať a uskutočniť rafinovanú lúpež, ktorá zachráni svet.

Pridaj komentár