Pozor, toto NIE JE prvý apríl! Toto sú 3 hudobné vychytávky, ktoré môžeš mať doma aj ty.

In Crowdfunding, Hudba, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Máš blízko k hudbe, chceš sa naučiť hrať na nejaký nástroj, alebo chceš len tak experimentovať? Tak si pozri tieto tri projekty, aj taký Bear McCreary (hudba k Battlestar Galactica) by im ťažko odolával.

#1 Introducing the Artiphon INSTRUMENT 1

Artiphon INSTRUMENT 1 je gitara, piano, husle a x ďalších hudobných nástrojov v jednom. Stačí pripojiť k PC, mobilu, či tabletu a môžeš hrať, tvoriť, zabávať sa. Reaguje na rôzne gestá a pohyby ako pri skutočných nástrojoch. Jeden stojí $345 (+ $50), takže to nie je to lacná záležitosť, ale to hudobné nástroje nie sú.

#2 Jambé – the Ultimate Electronic Instrument

S týmto prístrojom môžeš vyskúšať viacero bicích nástrojov naraz, stačí pripojiť iOS tablet či telefón, vybrať si, ako majú tieto “bubny/bicie” znieť a môžeš hrať. Reagujú aj na jemný dotyk, aj na úder paličkou a každá plôška sa môže správať inak a vydávať iný zvuk, takže sa nemusíš báť experimentovať. Sada ťa vyjde na $499 (+ $75).

#3 jamstik+ The SmartGuitar

Posledným nástrojom z trojice našich hudobných vychytávok je minimalistická gitara. Je ľahko prenosná, má kovové struny, ale nepotrebuje ladiť. Ak sa chceš naučiť hrať na gitare, tak spolu s aplikáciou jamTutor je to ideálna kombinácia. Stačí pripojiť (opäť) k iOS zariadeniu a môžeš cvičiť kdekoľvek a kedykoľvek. Samozrejme, môžeš na jamstiku aj hrať, nie je len na učenie. Jeden stojí $259 (+ $50).

 

Pridaj komentár