Hľadáme 2D digital game artistu do nového herného štúdia [PONUKA PRÁCE]

In Hry, Level up, Práca by Marcel KlimoLeave a Comment

Každý z nás ma svoje sny o tom, na čom by chcel v živote pracovať. Pre zopár z nás je najväčším snom pracovať na hre. Teraz jednému z vás ponúkame možnosť pridať sa do tímu, ktorý pracuje na zatiaľ neoznámenom titule so super-tajným menom “Alexandria”.

Hľadáme do tímu 2D digital game artistu, ktorý by nám pomohol premeniť na prekrásne 2D ilustrácie našu predstavu o tom, ako by mala hra vyzerať. Zatiaľ máme iba načarbané nákresy na papieri alebo zlepené koláže z obrázkov vo Photoshope, ale vieme, že potrebujeme digitálneho umelca. Samotnú hru už máme vo veľkej miere premyslenú a čoskoro začíname s vývojom.

Pôjde o free-to-play stratégiu určenú pre Facebook (a neskôr aj iOS a Android) s dôrazom na obchod a zberateľstvo, ale chceme do hry zakomponovať aj jedinečné akčné prvky inšpirované prevažne východnými RPG (JRPG). A to nie je všetko! O špeciálnych prvkoch však zatiaľ nemôžeme hovoriť. Celkový grafický štýl by mal byť vhodná kombinácia viacerých štýlov, ale preferujeme jednoduchú ručne kreslenú grafiku plnej farieb alá Bastion alebo anime (konkrétne tvorba Miyazakiho). Taktiež sa nám pozdáva aj nová Banner Saga alebo štýl konceptov z hier ako Guild Wars.

Momentálne náš tím pozostáva z dvoch programátorov (klient a server), jedného game dizajnéra/producenta a dvoch poradcov/investorov, ktorí budú projekt nielen spolufinancovať, ale sa aj aktívne podieľať na vývoji hry.

Čo očakávame od teba?

V prvom rade hľadáme vášnivých hráčov, ale ak sa na to cítiš a máš chuť pracovať na hre napriek tomu, že sa nepovažuješ za hráča, veľmi radi si pozrieme tvoje portfólio a stretneme sa s tebou. Určite bude veľkou výhodou, ak si už v minulosti vytvoril nejakú hru alebo si pracoval v hernom priemysle ako grafik.

Keďže bude treba vyprodukovať veľmi veľa grafického obsahu, musíš mať čas pracovať na projekte full-time a podieľať sa na ňom viac-menej každodenne (v rámci pracovných dní). Samozrejme, za toto ti férovo zaplatíme. Veríme, že človek dokáže robiť skvelú prácu iba vtedy, keď sa niečomu môže venovať na 100%.

Ak Ťa táto ponuka zaujala (alebo máš akékoľvek otázky), prosím, napíš mi na adresu hello@marcelklimo.com a pošli aj portfólio a prípadne aj životopis. Ideálne bude, ak pridáš aj telefónne číslo, aby som ti mohol rovno zavolať a dohodnúť si stretnutie.

Ďalšie dôležité informácie

Ak ťa vyberieme, nastúpiš najneskôr 1.4.

Dovtedy budú prebiehať pohovory, ale vyhradzujeme si právo ukončiť výberové konanie v momente, keď nájdeme vhodného kandidáta. Preto neváhaj a ak túto prácu chceš, ozvi sa mi asap. Kto zaváha, ten nekreslí.

Pridaj komentár