Ra100ve kickass Kickstarter tipy #2 – Hemingway, Zombies, Vesmír, Sandále

In Crowdfunding, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Ďalší diel občasníku s tipmi na Kickstarter projekty. V predošlej časti som spomenul 4 projekty, ktoré v tom čase ešte neboli úspešne financované. Z nich sa zatiaľ úspechu dočkal muzikál Sweeney Todd, ak ste to nestihli, nezúfajte, určite bude dosť vstupeniek na ich predstavenia. Zvyšným 3 ešte ostáva zopár dní, tak skúste na ne hodiť očkom.

Tentokrát spomeniem aj projekty, ktoré už niekoľko dní pred koncom vyzbierali dostatok peňazí.

The Last Good Country

Je, teda skôr bude, krátky film o pôvode Ernesta Hemingwaya. O tom, čo ho formovalo a vďaka čomu sa stal jedným z najväčších spisovateľov. Film zachytáva jeho cestu Michiganskou divočinou, ktorá mala dôležitý dopad na formovanie jeho osobnosti.

Za podporu získate DVD, prístup k produkčným videám, ručne vyrobenú pohľadnicu a veľa ďalšieho. Samozrejme podľa venovanej sumy. Koniec fundingu 30.6.

Zombie Playground (#zpg) – 3D Action, Online Battle RPG

Asi sa netreba extra rozpisovať, ide o online hru, RPG, kde je vašou úloho mlátiť zombíkov vecami, čo vám prídu pod ruky. Viac povie video a ukážky animácií v popise projektu. Projekt má už teraz dosť peňazí, ale ešte do 27.6. môžete aj vy niečo prihodiť a od $15 získať vlastnú digitálnu kópiu hry, pri vyšších sumách dostanete rôzne vybavenie v hre, eXPy a pod.

Space Command

Sci-fi film, na ktorom sa podieľa dosť známych osobností a nekecá im do toho žiadne filmové štúdio, čo viac si môžeme priať? O tomto sa nebudem viac rozpisovať, funding končí 15.7. a už teraz vyzbierali viac ako dvojnásobok žiadanej sumy. Je to tak zaujímavý projekt, že mu venujem ešte pred koncom vlastný článok.

Groundwalk – Sandals for Men and Women

A na koniec z trošku iného súdka. Chcete mať celý deň pocit, že chodíte po tráve? Tak toto by mohlo splniť vaše želanie, žabky s “trávnatým” povrchom, jeden pár už od 35 dolárov. Cítim sa ako v teleshopingu, ale jednoducho chcem, aby ste videli, že sa crowdfundujú aj rôzne výrobky na denné použitie. Funding končí 26.6.

Postupne plánujem sledovať aj vývoj úspešne financovaných projektov a opäť, ak narazíte na niečo zaujímavé, dajte mi vedieť. Jedného dňa plánujem preskúmať aj iné crowdfunding portály a potom možno budú Indie kicks tipy 🙂

Pridaj komentár