Impérium je v ohrození. Noví Star Wars Rebels útočia!

In Sci-fi, Seriály, Video by SpookyLeave a Comment

Aj mála iskra stačí na to, aby sa začala nová vlna povstania v Galaxii. Aspoň tak hovoria tvorcovia nového animovaného seriálu zo sveta Star Wars. Seriál sa bude volať Rebels a ako už názov napovedá, bude sa točiť okolo skupinky povstalcov, ktorí začnú svoj boj proti Impériu. Naši hrdinovia budú lietať po Galaxii vo svojej lodi Ghost a celý dej seriálu bude zasadený do obdobia 5 rokov pred Epizódou IV.

star-wars-rebels-ghost-concept-art

Priblížme si teda hlavné postavy seriálu:

Kanaan

Kanaan je jeden z posledných rytierov rádu Jedi, ktorý už upustil od tradícií svojho rádu a stal sa z neho skôr “cowboy Jedi”. Dabovať ho bude Freddie Prinz Jr.

Ezra

Ezra je 14-ročný podvodníček, ktorý celý svoj život bojuje proti Impériu svojím vlastným spôsobom. Síce sú to iba malé krádeže a podvody, ale dobro má rôzne podoby. Dabingu tejto postavy sa chopil Taylor Gray.

Zeb

Najvačším a najlepším bojovníkom posádky lode Ghost je bývalý člen kráľovskej stráže svojej planéty. Zeb síce môže vyzerať na prvý pohľad ako bezduchá hora svalov, ale je veľmi vzdelaný. Hlas mu prepožičal Steve Blum.

Sabine

Prvou zástupkyňou ženského pohlavia na lodi Ghost je pôvabná Mandalorianka s veľkou záľubou v umení. Ku každému útoku, ktorý má na svedomí, veľmi rada pripojí aj svoj autentický umelecký podpis. Dabovať ju bude Tiya Sircar.

Hera

Ghost by nebola tým, čím je, bez svojej jedinečnej pilotky Hery. Tá má okrem pilotovania lode ešte jednu dôležitú úlohu, a tou je držať posádku lode pokope. Dabingu sa zhostila Vanessa Marshall.

Chopper

Aký by to bol seriál z prostredia Star Wars, ak by v ňom chýbal malý astro droid? Zabudnite ale na šikovného a vždy priateľského R2-D2, pretože tento malý droid je jeho presný opak. Robí iba to, čo sa mu zachce a iba vtedy, ak mu to vyhovuje.

GhostCrewConcept

Naši hlavní hrdinovia to nebudú mať jednoduché, pretože im na krk celú dobu bude dýchať sithský Inkvizítor. Jeho postava bola špeciálne vytvorená pre tento seriál.

Star-Wars-Rebels-Inquisitor

Seriál Star Wars Rebels bude mať premiéru na stanici Disney XD už túto jeseň.

StarWarsRebels

Pridaj komentár