Za legendami starej Prahy a.k.a. Polnočná vychádzka s Unicornom [AKTUALIZOVANÉ]

In Geeky Travel, Pozvánky by Evita KlimoLeave a Comment

Vedeli ste, že v Prahe sa nachádza až sedem brán pekelných? Chcete sa vydať po stopách prostitútok, ktoré nenašli pokoj ani po smrti? Radi by ste sa dozvedeli niečo viac o bezhlavých strašidlách, planúcich psoch, či našli prah do iného sveta v Zlatej uličke? Vydajte sa s nami na nočnú prechádzku metropolou Českej republiky. Možno spoločne narazíme aj na nejakého jednorožca… Cesta povedie od Pražského hradu cez Malú stranu, Kampu, Karlov most, Staromestské námestie a skončí blúdením po Jozefove a Starom meste. Celkové trvanie vychádzky je cca 250 minút.

Historicky prvá polnočná vychádzka za legendami starej Prahy sa bude konať 2.8.2014 od 19.00 (hneď po Burton tripe a večeri), rezervujte si však na túto akciu celý víkend, na otočku sa nám do Prahy neoplatí ísť.

A je to FREE TOUR, takže sa neopovážte vyhovárať sa na nedostatok peňazí! 😀

Speaking of which… Táto vychádzka vás nestojí nič, nás však áno. Okrem bežných organizačných výdavkov musíme zaplatiť aj za vzácny čas nášho legendárneho sprievodcu, takže ak nám chcete pomôcť, venujte sumu podľa vlastného uváženia. Bude použitá na to, aby ste sa s nami v Prahe cítili čo najlepšie. 🙂

 

15 eur
 

 

 

 

 

 

20 eur
 

 

 

 

 

 

25 eur
 

 

 

 

 

 

Iná suma
 

 

 

 

 

Čo sa organizačných pokynov týka, akurát riešime dopravu, ubytovanie a skupinové lístky na Burtona a potrebujeme k tomu vaše vyjadrenie. Najlepšie cez tento krátky dotazník, ktorý treba vyplniť do 30.6.2014:

Takže vypĺňajte, rezervujte si v kalendári prvý augustový víkend a šírte slovo geekovo, nech nás ide čo najviac.

Tešíme sa na vás! 🙂

 

Pridaj komentár