Zacestuj si v čase s týmito 3 novými sci-fi filmami

In Crowdfunding, Filmy, IndieKicks by R@100Leave a Comment

Vyber si z troch sci-fi filmových/seriálových projektov z minulosti, blízkej budúcnosti a ďalekej hviezdnej budúcnosti.

#1 Space 1889: The Secret of Phobos – a Victorian Sci-Fi movie

Space 1889 je roleplay hra vo viktoriánskom sci-fi settingu, kde sa história mieša so steampunkom. Presne na tomto je založený film s rovnakým názvom (pracovným). Na rozdiel od väčšiny moderných filmov, tento budú natáčať priamo na lokáciách, bez CGI, skrátka staré dobré praktické efekty v štýle 80. rokov. Dĺžka filmu a výprava závisí od toho, koľko sa vyzbiera peňazí. Za 10€ dostaneš digitálnu verziu filmu a meno v titulkoch. A ak chceš fyzickú odmenu, poteší ťa minimálne poštovné, keďže ide o nemecký projekt.

 

#2 Juarez 2045

Pozrime sa do budúcnosti, kde nás čakajú zbrane, konflikty, humanoidní roboti a Danny Trejo. Juarez 2045 je akčný film, prvotina od Chrisa Le, ktorý doteraz robil len reklamy. Okrem Treja si tu zahrá aj Alex Hearman a.k.a Red Ranger z najnovšej inkarnácie Power Rangers, či Brad Schmidt, ktorý daboval postavy GTA V. S dizajnom robotov pomôže Manny Llamas, ktorý pracoval ako Lead Character Artist v Lucas Arts, a s hudbou Sam Hulick – Mass Effect a Baldur’s Gate. Takže nejaká úroveň kvality by tam mala byť, už len aby scenár stál za niečo, ale whatever, je tam Danny Trejo, bude to masaker.

V odmenách nájdeš soundtrack podpísaný Samom Hulickom – $15 (+ $5), film na stiahnutie za $20, či special edition Bluray za $35 (+ $5)

 

#3 Star Trek: New Voyages/Phase II KickStarter 2015

Najďalej v budúcnosti je Star Trek: New Voyages/Phase II, ktorý neprodukujú žiadni začiatočníci, majú za sebou už viac ako 10 rokov produkovania star-trekových fanfilmov. Cieľom New Voyages je dokončiť 4. a 5. rok historickej 5-ročnej výpravy Enterprise s kapitánom Kirkom a Enterprise. Zatiaľ majú na účte 9 epizód, v niektorých si zahrali aj známejší herci zo Star Treku, napríklad Walter Koenig (Chekov) a George Takei (Sulu). V pláne majú pridať nové sety, vytvoriť ošetrovňu, strojovňu a ďalšie, čo je nie žiadna lacná záležitosť.

Tak podpor projekt, nech môže pokračovať na svojej ceste novými epizódami. Môžeš získať prístup do privátnej FB skupiny, kde budeš vidieť špeciálny obsah, concept art, plagáty a mnoho ďalšieho, za $12 dostaneš špeciálnu edíciu epizódy World Enough and Time s Takeiom a bonusový materiál. Za vyššie sumy máš na výber mnoho špeciálneho obsahu, dvd, tričká a iné.

Pridaj komentár